termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Natka2505 (offline)

23-08-2019 17:15:21

Mój klopsik się wcale nie obraca :confused: jedynie tylko z pleców na boczek się kulnie i to wszystko.

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewa89k (offline)

23-08-2019 17:33:59

Kuźnia Raciborska
Maja najczęściej obraca się z prawego ramienia ale od kilku dni probuje też w druga stronę i coraz lepiej jej to idzie

Paulaklara (offline)

23-08-2019 20:16:57

Ja się wykończe z tym karmieniem Oliwki. Cały dzień dziś raczej mało je. Dwa razy zjadła tylko z jednej strony, bo drugiego cycka odrzuca kompletnie. Teraz nie jadła 3,5 godziny, bo jedziemy. Na postoju zjadła z trudem 3 minuty i koniec. Za cholere nie idzie ja więcej nakarmić, nawet z tego dobrego cycka sad smiley całe dnie myślę tylko o tym jak i kiedy ja karmić, żeby jak najwięcej zjadła. Z butli nadal nie potrafi sad smiley no zalanie się.

Kasiula357 (offline)

24-08-2019 04:42:15

Paulaklara moze spróbuj innej pozycji?

Moja od wczoraj śpi w nocy po 2 h i sie budzi na cycka sad smiley nie wiem co jej się stało zawsze budzila sie tylko raz i nawet ostatnio budziła sie tak okolo 5 rano a teraz jakas tragedia sad smiley

Evii91 (offline)

24-08-2019 05:40:50

Tychy
Paulaklara staraj się tym nie przejmować, może ma gorsze dni bo pogoda zmienna. Ważne, żeby się nie odwodnila. Moja Emilka jadła przez ponad pół roku 30 ml. Tyle lekarzy tyle wszystkiego i nic. Przez 2 lata ledwo co jadła. A teraz jak siądzie do jedzenia, to całe wielkie udo zje, albo przedwczoraj 7 pulpetow. Kilka dni to nic, ja miałam dwa lata tak i żyje i zdrowa dziewczyna z niej.

Osa (offline)

24-08-2019 06:14:54

Kathrin mój mały tez preferuje jeden bok do obrotu z pleców na brzuszek ale pokazuje mu ciagle ze z drugiego boku tez można smiling smiley zaczął mi się tez obracać z brzucha na plecy a może przypadkiem mu się udało kilka razy .
Paulaklara u nas tez tak było ze jak mały był w nowym miejscu i miał dużo wrażeń to nie chciał jeść. Później nadrobił ... nie przejmuj się ale rozumiem Cię bo ja tez się wtedy martwię od razu.

Natka2505 (offline)

24-08-2019 19:39:55

Laski co tu dzisiaj tak cicho? eye popping smiley

Mojego Maksa wysypało wszędzie wielkie oczy najbardziej brzuszek, szyja, głowa i plecki...

Dziś mały "rozmawiał" z niemezem przez kamerkę LOL tzn.Maks krzyczał i piszczał a niemaz był wniebowzięty grinning smiley

Paulaklara (offline)

24-08-2019 21:44:37

U nas dziś z jedzeniem o niebo lepiej, więc Evii muszę Ciebie posłuchać i wyluzowac. Chociaż raz tak się cieszyłam, że Mała dużo zjadła, a chwilę potem zrobiła więcej kupy niż zjadła mleka grinning smiley
Kasiula u nas nie przejdzie zmiana pozycji, bo ona jest tak niecierpliwy, że zawsze mam tylko jedną szansę, aby ją odpowiednio przyłożyć inaczej płaczę smiling smiley

Natka, a ta wysypka swędzi Maksa? Przypomniało mi się jka mówiłaś, że kiedyś nie mąż przez sen mówił Ci, abyś została jego żona. Czy coś w tej kwestii ruszyło?

Jutro mąż zostawia nas na tydzień u rodziców i wyjeżdża, więc teraz my będziemy mieć czas, żeby odpocząć i docenić siebie nawzajem. Mam nadzieję, że dobrze nam to zrobi, bo ostatnio ciągłe frustrację...

Osa (offline)

24-08-2019 22:30:21

Paulaklara na pewno Wam to dobrze zrobi smiling smiley ja mojego teraz nie poznaje jest taki jak był kiedyś na początku a ja od nowa czuje motyle w brzuchu.
Natka a jak u Was z decyzja o kolejnym maluszku ? Coś panietam ze mieliście się starać od września ?

Ja za kilka dni będę robić test ciążowy bo trochę dziwnie ostatnio się czuje ... miesiączki nadal nie miałam od porodu i jest małe prawdopodobieństwo ale muszę sprawdzać nawet jak jest cień szansy bo od razu muszę lecieć po receptę na zastrzyki jakby test okazał sie pozytywny ... planujemy się starać za jakis czas o drugie smiling smiley ale jeszcze wolałabym odczekać bo jednak miałam cc, ale jakby było już teraz to tez bym się cieszyła smiling smiley

Paulaklara (offline)

25-08-2019 08:52:21

Osa, mamy tak samo smiling smiley planujemy po nowym roku się zacząć starać, ale jakby było teraz to też fajnie smiling smiley
Oj wczoraj wieczorem miałam akcje z moim i Małą. Obudziła się i prawie 3 godziny do 1 nie mogliśmy jej uśpić. Więc ja mówię, skoro oboje ja obudzilismy, to ja karmie i zmieniam pieluch, a Ty usypiasz. I się zaczęło. Ze on dziś wraca 400km i musi się wyspać. A chwilę wcześniej siedział na telefonie i nie myślał o spaniu. Potem, że on był przeciwny wyjazdów, że Mała na pewno złapie jakąś bakterie od kuzynow, że wszystko będzie moja wina itp itd. Jak normalnie nie było z nim problemu, tak mnie wkurzył strasznie. I oczywiście ja usypialam, ale on siedział i też nie spał. Chyba muszę z nim pogadać, bo zmienia się strasznie... Myślałam, że będę mieć w nim wsparcie, a tu umywa rączki od obowiązków, a co złe to zwala na mnie.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5088, Posty: 1253133, Użytkownicy: 72501.
Ostatnio dołączył/a Natusia121.

Statystyki tego forum
Wątki: 729, Posty: 146735.