termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Evii91 (offline)

31-07-2019 07:53:59

Tychy
Ja dziś umieralam w nocy tak mnie jajnika bolał. Nic przeciw bolowego nie pomagało. Nigdy wcześniej takiego bólu nie czułam...

[link widoczny po zalogowaniu]

Rafael (offline)

31-07-2019 08:32:17

Łomża
Evii może warto przejść się do ginekologa?
U nas kąpiel ok 19. O 20 przeważnie już śpi. Zawsze była pobudka co 3 godziny. Od jakiś 2 tygodni jest jedna drzemka 3godzinna po kąpieli a później non stop cyc, smoczek, wiercenie na przemian. Ok 4 muszę już wstać, bo tak marudzi, że ani on nie zaśnie ani ja. Pomęczę go zabawą i ćwiczeniami ok 1,5-2 godz i idzie spać. A ja już nie zasnę. Dziś wstaliśmy o 4. Po zabawach o 5.30 zabrałam go na leżaczku do łazienki i kąpałam się. Zasnął. Przeniosłam do łóżeczka, obudził się, ale za chwilę zasnął na pół godziny. Wstał, ćwiczenia, poranna toaleta, przebrałam go i znowu zasypia. W dzień śpi spokojnie a noce są teraz tragiczne. Nie wiem dlaczego. Po urodzeniu zasypiał ok 21.30-22 i nie było pobudek o 4 tylko 7-8 a czasem 9. A teraz za żadne skarby nie przetrzymam go do 22, bo zasypia. A jak chce się z nim pobawić to marudzi. Może to minie za jakiś czassmiling smiley.

Rinka (offline)

31-07-2019 08:36:35

Janówek
Mnie ostatnio pochłania moje hobby,az dwa moje hobby

Rinka (offline)

31-07-2019 08:39:34

Janówek
Evi, Rafael ma racje nic nie bagatelizuj. Leć do ginekologa.Zdrowie jest najważniejsze.

Natka2505 (offline)

31-07-2019 08:54:33

Maks wstał dziś o 6:00 i nie śpi od tamtej pory. Może niedługo zaśnie. Ale polezal trochę sam w kolysce a ja umyłam podłogi, wstawiłam pranie i zabrałam się za mycie naczyń z wczorajszego wieczora grinning smiley

Evii współczuję sad smiley też myślę że warto udać się do gin, zrobi usg i będziesz spokojniejsza (i my też) eye rolling smiley

Ooo skończyłam pisać post, odwróciłam się do małego a on śpi LOL

Osa (offline)

31-07-2019 09:00:46

A my od 6.40 spaliśmy razem do teraz i już wstajemy :-)
Evi jak najszybciej do lekarza! Jak coś mocno boli to nie można tego bagatelizować. Wczoraj tez byłam u dentysty na przeglądzie zębów bo nie byłam od roku i wszystkie mam zdrowe , szok ze nic mi się w ciazy i po ciazy nie popsuło ... kazała mi przyjsc po 9 miesiącu karmienia czyli w styczniu ... mówiła ze w 5-6 miesiącu karmienia zęby staną się nadwrażliwe

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-31 09:06 przez Osa.

Evii91 (offline)

31-07-2019 09:23:16

Tychy
Do lekarza nie chce mi się iść, zawsze czułam owulacje, tym razem może było więcej dojrzałych jajeczek. Teraz już lepiej. A zaczęło się po wczorajszym stosunku... Nie wiem czemu.

Wczoraj trochę nie wypaliło z działka bo mąż w pracy zostać musiał ale ja i tak musiałam być, bo stawiali nam garaż. Opowiadam mężowi że szwagier zawołał swoją córkę jak młodzi przyjechali heh bo jak każdy tatuś zazdrosny o core a mąż nagle coś do mnie ze ja niby na nich się pewnie gapilam, patrzę po jego minie a on zazdrosny haha. Ja go nie rozumiem... Mną się w ogóle nie interesuje a zazdrosny jest....

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-31 09:23 przez Evii91.

Paulaklara (offline)

31-07-2019 09:39:41

Evii miałam raz dokładnie tak jak Ty. Wieczorem stosunek, a rano prawie z bólu zemdlalam, położyłam się i nie ruszalam kilka godzin i minęło. Myślę, że czasem taka owulacja może się zdarzyć.

Ja wyczuwam ciężki dzień z Małą. Wkurza mnie to, że ona tylko z jednej piersi chce jeść i w ogóle jest taka niecierpliwy, że jak tylko ją uloze do jedzenia to momentalnie musi fontanna jej lecieć, bo inaczej krzyczy, że za wolno smiling smiley

Rafael (offline)

31-07-2019 10:11:08

Łomża
Paulaklara spróbuj nakarmić małą spod pachy z tej piersi co nie chce jeść. U mnie się to sprawdza. Franek też czasem tak się zachowuje jakby chciał jeść, ale najlepiej jakby samo leciało. Czasem też słyszę, że już nie przełyka albo co dziesiąte pociągnięcie to mu wyjmuję cyca a on w ryk. Jak kiedyś smoka ciągać nie chciał to teraz tylko że smokiem. Już mnie to denerwuje. Chce ciągać a sam wypluwa.
Evii faceci tacy są. Mój często jakieś głupie teksty rzuca jak wychodzę w krótkich spodenkach, spódnicy albo z większym dekoltem. A w domu nic.
Czekam na królewiczagrinning smiley. Odsypia noc a matka już poprasowała i chciałaby obiad zrobić a nie ma z czegotongue sticking out smiley. Zrobimy zakupy. Dziś u nas leczowinking smiley

Evii91 (offline)

31-07-2019 10:32:14

Tychy
Rafael dziękuję za pomysł! Też zrobię leczo...
A to mój też ciągle że dupa na wierzchu albo coś w tym stylu a nie wydaje mi się żeby tak było. A może jednak zwraca uwagę tylko inaczej...

Dziś zanim wróci do domu ubiore mój lateksowy gorset, zobaczymy co powie...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-07-31 10:33 przez Evii91.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5288, Posty: 1332969, Użytkownicy: 73137.
Ostatnio dołączył/a fall_apart.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147611.