termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

20_marta (offline)

13-03-2019 19:21:12

Angelisia ale Ci zazdroszczę!!
Rafael, no i świetnie bardzo się cieszę! Mam nadzieje ze humor Ci się poprawił, niepotrzebnie się tylko stresowałas smiling smiley

Olkka (offline)

13-03-2019 19:22:04

Ścieżki
Drogie mamy a jaki wybrałyście wózek dla swoich dzieciaczków? Ja mam anex sportwinking smiley Już w sklepi przypadł mi do gustu a po przetestowaniu wiedziałam, ze to będzie wózek dla mniewinking smiley! Mam nadzieję, ze spełni moje oczekiwaniawinking smiley

Rudaaa (offline)

13-03-2019 19:24:36

Angelisia, głowa do góry! Ty już będziesz w domku z maluchem a my sobie jeszcze będziemy dłuuugo marudzić. winking smiley

Osa, miałam się o Ciebie pytać bo się tu nie odzywasz ale zinwigilowałam Cię na forum marcowym. winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-03-13 19:28 przez Rudaaa.

Osa (offline)

13-03-2019 19:40:38

Nie mogę Was nadrobić dziewczyny. Od dwóch dni nie mam humoru a dziś jeszcze mnie coś rozkłada , dwa lata żadnej choroby a teraz przed terminem kiedy potrzebuje sił jakieś choróbsko mnie dopada , ratuje się jak mogę. Byłam dwa dni z rzędu badać ten cukier i wczeloraj miałam 103 a dziś 96 czyli ponad normę. Mam nadzieje ze to jest przyczyna tej górnej granicy wod płodowych ale z drugiej strony boje się ze jadłam słodycze i z niczym się nie ograniczałam i może zaszkodziłam małemu. Ehh trudne dni mam dlatego mało się udzielam

Sylvusha (offline)

13-03-2019 19:57:12

Bielsko/Londyn
Angelisia ale co sie dzieje, czemu tak wczesnie chca cie kroic?

Osa NIC nie zaszkodzilas, nie denerwuj sie, wszystko bedzie ok

Dziewczyny ja za niecale 4 Tyg wielkie oczy
Czuje sie mega ciezko juz, chodze i sapie hihi

Osa (offline)

13-03-2019 20:05:36

Sylwusha Ciagle myśle o tym dlaczego dwa tygodnie temu miałam afi 16 a w poniedziałek nagle afi 23.38 gdzie norma jest do 25 a przed porodem powinny spadać a nie rosnąć wody płodowe . Naczytałam się różnych rzeczy i to jest chyba najgorsze. Teraz muszę czekać do następnego badania które mam 21 marca w niepewności czy będzie w normie czy nie. Może hormony na mnie tak działają ze mam takie złe myślenie, zawsze byłam optymistka. Może dlatego jeszcze jakieś choróbsko mnie dopadło . Nie będę Was tu zadręczać wrócę jak mi się humor poprawi ...

Sylvusha (offline)

13-03-2019 20:08:55

Bielsko/Londyn
Osa w necie sie nie czyta Bo tam ludzie pisza o najgorszych sytuacjach, o wiekszosci sytuacji ktore koncza sie pomyslnie juz nikt nie pisze wiec prosze nie rob tego, masz gorszy czas & hormony & chorobsko... Wkrotce bedzie lepiej :-*

Angelisia446 (offline)

13-03-2019 20:17:40

Sylusha termin mam na 23 marca z USG więc tak dużo wcześniej nie smiling smiley będzie skończony 39tc.
Osa nie zrobilaś nic co by mogło zaszkodzić. Słuchaj Sylwii.
Jutro mam jechać po skierowanie i już mnie mój wkurzył tylko do domu wszedł. Stanęło na tym,że się popłakałam i powiedziałam ze w środę na cc sama pojadę a on niech idzie do pracy skoro to jest najważniejsze...

20_marta (offline)

13-03-2019 20:31:06

Osa, dziewczyny maja racje nie zadręczaj się bo nic złego nie zrobilas! Tak jak Sylwia napisała, nikt o pozytywach nie pisze bo po co, w necie znajdziesz tylko negatywy wiec nie ma co czytać i się załamywać bo stres Ci na pewno nie pomoże. Zobaczysz wszystko będzie dobrze, głowa do góry!!

Natka2505 (offline)

13-03-2019 20:31:57

Mnie dzisiaj też mój niemąż zdenerwował... Szkoda zresztą nawet gadać...

Zbieram się do spania smiling smiley mam nadzieję że jakoś w miarę dobrze mi zleci ta noc eye rolling smiley ciekawe za ile miesiecy/lat będzie mi dane zasnąć wieczorem i bez pobudki obudzić się dopiero rano LOL

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5319, Posty: 1267037, Użytkownicy: 72599.
Ostatnio dołączył/a bbhngrF3.

Statystyki tego forum
Wątki: 922, Posty: 147412.