termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

kathrin (offline)

13-02-2019 09:27:07

Szczecin
Mi jeszcze 7 tyg. Równe do daty porodu z om.
Ja też miałam nawet dobra noc i wstałam od razu po budzikusmiling smiley
Dziś wybieramy się na dni otwarte do podstawówki do której pójdzie od września moja córka. Obiad dziś znów z zamrażarki smiling smiley więc może poprasuje tylko .

monikaaa2265 (offline)

13-02-2019 09:28:48

Osówka
My dzisiejszej nocy lepiej spalismy córka spała cała noc więc tylko wycieczka na siku bo poprzedniej nocy to Julka nie spała chyba pół nocy a my z nią. Mnie od kulku dni noga w pachwinie strasznie boli aż promieniuje w brzuch z lewej strony coś mi chyba przeskoczylo

Evii91 (offline)

13-02-2019 09:31:39

Tychy
Mi dziś dzień zaczął się średnio, bo podejdzie do seksu NOW nie udane. Niby zaczęło się ok jak męża obudziłam, a potem znów problem ;( cały czas czuję, że to o mnie mu chodzi. Ale stwierdził że idzie do lekarza prywatnie a nie na fundusz jak tylko kasa będzie.
A przed chwilą przyszło łóżeczko, mimo, że nie było informacji o wysyłce. Od razu super humor się zrobił. Sprawdziłam materacyk i jest fajny. Córeczki też przetestowaly i mówią, że wygodny. Reszty na razie mąż mówi, żeby nie wyciągać póki nie pójdziemy do siebie na mieszkanie.

[link widoczny po zalogowaniu]

Rinka (offline)

13-02-2019 10:38:12

Janówek
Też mam zebranie w szkole,wlasnie przypomniałam sobie, ze już środa.
Evi niewarto naciskac,po porodzie wszystko wróci do normy,moj partner np ma obawy.Ja to rozumiem,zreszta taki że mnie kLoc, ze siły nie mam xD.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-13 10:38 przez Rinka.

Rudaaa (offline)

13-02-2019 10:44:35

Ale mi ostatnio szybko czas leci. Dopiero co miałam wizytę u ginekologa a tu za 6 dni kolejna. Na jutro umówiłam się z położną środowiskową na NFZ, żeby wypełnić deklarację i ustalić plan spotkań edukacyjnych przed porodem. To moje pierwsze dziecko. Jestem zielona w temacie a mimo wszystko chciałabym mieć praktyczne podstawy przewijania, karmienia winking smiley Mąż przy okazji też się poduczy w temacie. Doszłam do wniosku, że skoro płaci się składki to niech raz chociaż coś z tego będzie. Taki przywilej. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. winking smiley

Natka2505 (offline)

13-02-2019 12:50:08

Ooo właśnie... Muszę jutro do przychodni podjechać i umówić się z ta położna środowiskowa pomysł

Zjadłam z synem obiad i kładę się na drzemkę grinning smiley dzisiaj poprzecieralam okno od wyjścia na taras i się już narobiłam dosc LOL

dusia30 (offline)

13-02-2019 14:03:29

Gliwice
fajnie sie tak czyta jak piszecie ze sie wszystkie wyspałyście bo ja miałam masakryczną nocke sad smiley
nic a nic sie nie wyspałam od 3 -6 nie zmruzyłam oka sad smiley
było mi tak strasznie nie wygodnie , plecy mnie bolały a jak spałam na boku to klatka mnie bolałą i tak ciągle - marzyłam żeby położyć się na brzuchu ...
włączyłam sobie jakiś film na necie - pomyslalam ze jak bedzie cos leciało to szybciej zasne ale myliłam sie ,... pozniej koło godz 7 troche zasnelam ale obudził mnie telefon i koniec nic sie nie wyspałam ...

nie wiem czy nie zamówić sobie jeszcze jednej koszuli do karmienia ...
a rodzić będę w swojej normalnej starej zeby mi szkoda nie było jak ją pobrudze
pamietam jak sobie do pierwszego porodu nowiutkie kapcie założyłam - pierwszy raz na nogach do szpitala super takie mieciutkie balerinki i całe we krwi były po porodzie i je salowa z położna wywaliły bo nic by się nie dało z nimi zrobić ;/ wiec teraz już pamietam o tym i kupiłam sobie jakies tanie gumowe klapki ktróre pozniej jakby coś dam pod prysznic i wymyjesmiling smiley a takie balerinki juz fajniesze zostawialam sobie jak wróce z dzieckiem do domu

Rafael (offline)

13-02-2019 14:07:20

Łomża
Ja pochłonęłam dziś 2 pączki i paczkę draży kokosowych Korsarzegrinning smiley. Aż mnie zemdliło. Mam dość słodkiego na długi czasgrinning smiley. Dziś przyszły staniki do karmienia bez fiszbin i pieluchy flanelowe. Z pieluch jestem zadowolona. Ciekawe jak po praniu będą wyglądać. A jeśli chodzi o staniki... Teraz noszę rozmiar 85E a zamówiłam 85F. Wyjmuję je z paczki... A tu dwa namiotygrinning smileyeye popping smiley. Założyłam i są troszeczkę za duże akurat na grubość wkładki laktacyjnej. Włożyłam i pokazałam się mężowi to kazał mi się schować, żeby mu nie obrzydzać moich cyckówLOL. Sama parsknęłam śmiechem jak zobaczyłam to coś na sobiegrinning smiley. Nigdy nie nosiłam staników nieusztywnianych. Zawsze usztywniane w koronce. Ale powiem, że bardzo wygodne. Wstawiam wam linki jeśli któraś byłaby zainteresowana [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-13 14:08 przez Rafael.

Rafael (offline)

13-02-2019 14:16:42

Łomża
Dusia a masz tą poduszkę do spania? Ja się tak męczyłam jak ty przez ostatnich kilka tygodni. Dziś pierwsza noc z tą podusią i jak ręką odjął. Fakt, że ciężko się w niej do męża przytulić, ale coś za cośgrinning smiley. Klapki biorę swoje stare basenowe z domu, bo już są trochę zniszczone i od razu po porodzie pójdą do kosza. Kupię do domu jakieś ładne. Koszulę do porodu chciałam kupić od mamy ginekolog, ale właśnie tak czytam wasze wpisy, że nie warto, bo jak się ubrudzi krwią to do kosza idzie i sama nie wiem.

Natka2505 (offline)

13-02-2019 14:18:43

Rafael nienawidzę stanikow bez fiszbin. Dlatego ja sobie kupiłam staniki do karmienia z fiszbinami. Dziś dostałam SMS-a że właśnie paczka czeka w paczkomacie ale odbiorę dopiero jutro bo już mi się dziś jechać nie chce. A kupiłam takie:

Jeden biały i jeden beżowy. I tak będę prala sobie ręcznie więc na zmianę będę miała smiling smiley więcej nie kupuje. Chyba że te okażą się jedna wielka porażka to będę szukała czegoś innego.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5087, Posty: 1252205, Użytkownicy: 72498.
Ostatnio dołączył/a Mamassita.

Statystyki tego forum
Wątki: 729, Posty: 146712.