termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rafael (offline)

12-02-2019 22:34:38

Łomża
Nie chwaliłam się laski. W ubiegłym tygodniu wygrałam kocyk [link widoczny po zalogowaniu]. W listopadzie na Black friday kupiłam [link widoczny po zalogowaniu] i [link widoczny po zalogowaniu]. Ale oczywiście nie za takie cenygrinning smiley. Są świetne. Nie mam i nie planuję mieć kocy z polaru, minky itp.

[link widoczny po zalogowaniu]

Sylvusha (offline)

12-02-2019 22:36:21

Bielsko/Londyn
Dziewczyny z ciekawosci pytam, po co wam tyle koszul? Ja Nie mam ani jednej, mam gacie od pizamy & koszulki na ramiaczkach & cienki bawelniany szlafrok

Rafael (offline)

12-02-2019 22:37:31

Łomża
Osa ja jestem bardzo zadowolona z rzeczy od mamy ginekolog tych dla małego i z koszulek Anna. Ale z tej koszuli właśnie tak średnio. Jest sztywna i gniecie się. Ale chyba zamówię tą porodową, bo nie znajdę nigdzie zapinanej od góry do dołu. Koleżanka mówiła mi,że kupiła na lumpach do porodu jakaś zwykłą koszulkę i musiała praktycznie naga leżeć, bo jak nie ktg to coś tam...

Rinka (offline)

12-02-2019 22:38:28

Janówek
Rafael podoba mi się ta brązowa koszula.
Też dla mnie było przyjemne np kupienie naklejek na ścianę.

Rafael (offline)

12-02-2019 22:40:35

Łomża
Sylvusha ja w piżamach nie śpię i nie mam. Mam tylko 3 koszulki do spania i one nie nadają się do karmienia. Przed ciążą spałam nagogrinning smiley. A przy małym to już głupio będzietongue sticking out smiley

kathrin (offline)

12-02-2019 22:41:02

Szczecin
Ja będę rodzić w koszuli szpitalnej, takiej jednorazowce. Sylvusha ja w sumie śpię w spodenkach i koszulce no ale w szpitalu chyba bardziej preferują koszule, bo pewnie sprawniej z badaniem itp.

Osa (offline)

12-02-2019 22:42:07

Mogilno
Rafael ja tez kocyki tylko z dzianiny żeby w razie jak dziecko się nakryje mogło oddychać , ty szczęściara musisz w totka zagrać żartowniś
Sylvusha u mnie do szpitala jest wymóg 2 koszul bawełnianych a jak będę 3 dni w szpitalu to wole mieć 3 i specjalnie kupuje takie ala sukienki żeby po powrocie do domu moc je nosić na codzień jak będę dochodziła do sobie po cc i żeby jakoś wyglądać ....
Jeszcze sobie walne paznokcie na różowo u nóg do szpitala a co tam a u rąk już podaruje sobie

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-12 22:45 przez Osa.

Rafael (offline)

12-02-2019 22:44:38

Łomża
Ja bije się z myślami czy zamawiać naklejki na ścianę. Pokoik świeżo po remoncie i trochę szkoda ściangrinning smiley. Ale białe ściany z kolei są bardzo sterylne a będzie narazie tylko komoda, fotel bujany i czasami łóżeczko, bo w dzień będę się przemieszczać z małym w łóżeczku po chaciegrinning smiley

Rafael (offline)

12-02-2019 22:47:27

Łomża
Osa patrzę,że myślimy podobnymi kategoriamigrinning smiley. Ja też chcę w tych koszulach śmigać w dzień po domugrinning smiley

Rafael (offline)

12-02-2019 22:49:56

Łomża
Ja jak dam radę to sama pomaluje na czerwono u stóp a jak nie to chyba do kosmetyczki wskoczę, bo mój mąż odmawia mi pomocy przy malowaniutongue sticking out smiley. U rąk zdjęłam hybrydy przedwczoraj i chyba już nie będę robić, bo mam takie słabe te pazury, że szok..

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4953, Posty: 1204496, Użytkownicy: 72130.
Ostatnio dołączył/a basiasara.

Statystyki tego forum
Wątki: 677, Posty: 138536.