termin na kwiecien 2019 smiling smiley

Wysłane przez Angelisia446 

Rafael (offline)

12-02-2019 21:23:46

Łomża
Dusia wybierz jakąś stronę np iv.pl i tam wstawiasz zdjęcie. Później kopiujesz link i wklejasz go tutajsmiling smiley. Rinka jakoś z tel wstawia. Ja nie wiem jakwinking smiley

kathrin (offline)

12-02-2019 21:44:59

Szczecin
Osa może warto dokupić prZedłuzki do stanika jak w miseczkach ma być ok.

Rinka (offline)

12-02-2019 21:46:20

Janówek
Dusia, zaznacz w telefonie zdjęcie,ktore chciałabyś pokazać, zaznacz ,ze chcesz się nim podzielić,potem zaznacz utwór link funkcje,utworzony link utwór jako wiadomość,zaznacz link,kopiuj i wklej tutaj na stronie.
[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 4 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-12 21:52 przez Rinka.

Osa (offline)

12-02-2019 21:48:41

Kathrin dzięki wiesz ze o tym nie pomyślałam ! Rzeczywiście zrobię tak a miseczki w sumie może dobrze ze za duże bo piersi jeszcze urosną podczas karmienia .... to chyba jednak go nie odeśle smiling smiley

Dziewczyny a jakie macie foteliki ? Macie już? Dostałam dziś kasę od teściów na fotelik i chyba kupie cybex aton 5 nowy bo czytałam żeby używanych nie kupować bo mogą być po wypadku ... macie jakieś doświadczenie z fotelikami ?

Evii91 (offline)

12-02-2019 21:50:01

Tychy
A ja dziś kiepski dzień, mam dość tego przymusu bycia u kogoś. Wkurzyłam mnie teściowa, zostawiłam sobie na blacie kiełbaski po dziewczynkach i jak wracałam z mężem z naszego mieszkania mówię, że mam na nią ochotę. Na taką smazona. Oczywiście teściowa mi ją wrzuciła, mimo że prosiłam. I tłumaczenia że ona to patrzy z punktu epidiologicznego, bo nie powinno za długo jedzenie leżeć. A to były tylko 2, 3 godzinki. Szkoda, że jak gotuję obiad i próbuję zupy i sosy nie płuka łyżki tylko spowrotem do gara po oblizaniu. Do tego poklocilismy się z mężem i chciałam iść do mamy. Oczywiście mąż nawet nie myślał mnie zatrzymać i stwierdził że zostaje u swojej mamy. Wyszło tak, że nie poszłam, bo gorzej mi się śpi u moich rodziców, przez to że dużo palą papierosów w mieszkaniu. Teraz mąż się podlizuje, ale mam go dość. Powiedziałam mu tylko, że było by mu na rękę widząc jego zachowanie dziś i ostatnie miesiące zainteresowanie kontaktami fizycznymi że mną, gdybym sobie poszła .

Do tego od kilku dni zgaga mnie strasznie męczy. Umieram. Czuję się jak bym pochodnie polknela. Mleka pije dużo i nic ;( Do tego chora jestem znowu. Mam dość tego wszystkiego. Dobrze, że mam chociaż te dzieci ;(

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-02-12 21:53 przez Evii91.

Natka2505 (offline)

12-02-2019 21:55:37

uważam że niektóre z nas powinny zamieszkać razem, płakać razem, śmiać się razem, objadać się razem a później znów płakać że du*pa urosla... LOL bo tak na dobra sprawę to w tym momencie my ciężarne rozumiemy się najlepiej...

Mi trochę mój niemąż humor poprawił dziś... Oby ta noc była znośna i mały nie dokuczał...

Osa (offline)

12-02-2019 21:56:22

A jak nie macie jeszcze koszuli do karmienia czy do szpitala po porodzie to polecam [link widoczny po zalogowaniu]
Dziś przyszła i jest idealna ! Tylko w tym kolorze royal blue bo ma 100% bawełny a inne kolory maja domieszki . Jestem z niej bardzo zadowolona

Natka2505 (offline)

12-02-2019 22:01:19

Osa ja już mam koszule, takie co mają odchylana zakładkę na wyjecie cycka... Bo guziki czy zatrzaski by mnie tylko irytowały. Chciałam coś co tylko zrobię CIACH i cycek na wierzchu... CIACH i cycek schowany LOL

dusia30 (offline)

12-02-2019 22:07:26

Gliwice

nie wiem czy sie udało

Rinka (offline)

12-02-2019 22:11:03

Janówek
Nie lubię jak ktoś tak łyżkę oblizuje próbując i wsadza do garnka,ja w samotności nawet tego nie robię.Ja dziś dużo barszczu zjadłam i jeszcze u mamy nawet zjadłam barszczu trochę, który przywiozłam,mama na mnie patrzy z przerażeniem ile ja jem, w poprzedniej ciazy tak nie jadłam, a teraz zaczęłam jeść,bo chce ale nie sa to jakieś tłuste potrawy więc spokojnie moge.
Evi współczuję takiej teściowej,niektorzy uwielbiają grę na ich zasadach.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5055, Posty: 1236486, Użytkownicy: 72402.
Ostatnio dołączył/a Zalamana.

Statystyki tego forum
Wątki: 715, Posty: 145612.