Ruchy dziecka w 27 tygodniu

Wysłane przez gosia2101 

gosia2101 (offline)

28-07-2018 09:05:21

Bielsko-Biała
Czesc dziewczyny !

Jestem tu nowa, to moj pierwszy post, prosze o wyrozumialosc i przepraszam za ewentualne bledy, mam problem z klawiatura.

Chcialam sie was poradzic, jestem obecnie w 27 tyg ciazy ( pierwsza zakonczyla sie poronieniem , co zapewne poteguje wszystkie moje obawy ) i wiem ze to czas monitorowania ruchow dziecka, ze powinny zaczac byc w miare regularne itp ... Otoz moja mala, jednego dnia kreci sie jak szalona, a po jedzeniu lub podczas mojego odpoczynku jest wyraznie aktywna, zeby nastepne dwa dni prawie w ogole nie dawac o sobie znac. Dodam ze mieszkam w UK od paru lat i wlasnie tutaj prowadze ciaze, a moja polozna powiedziala ze jesli w ciagu dnia czuje ze sie rusza, nawet sporadycznie, to znaczy ze jest ok, a mimo to sie bardzo martwie. Juz raz bylismy na badaniu gdzie ruchy i tetno bylo badane i bylo wszystko ok, ale mimo wszystko czuje niepokoj. Wizyta u poloznej dopiero za 3 dni ...
Jak bylo/ jest u was ?

Dziekuje i pozdrawiam smiling smiley

Kasiakasiunia (offline)

30-07-2018 06:27:52

Franciszków
Moim zdaniem tak czasem jest....mój synek tez czasem nie dawał o sobie i najlepiej w takich sytuacjach rozmowa z szefową w pracy tongue sticking out smiley kiedy słyszał jej głos robil mi w brzuchu rewolucję.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4843, Posty: 1149636, Użytkownicy: 71183.
Ostatnio dołączył/a Luna2018.

Statystyki tego forum
Wątki: 565, Posty: 119524.