Ciąża czy nie?proszę o pomoc

Wysłane przez Paty34 

Paty34 (offline)

30-06-2018 09:44:34

Witam wszystkich. Okres zawsze mam jak w zegarku 28-29 dni. Staramy sie o dziecko pierwszy cykl.Jestem 4 dni przed planowana miesiączka. Wczoraj delikatne plamienia,ogolne rozbicie i zle samopoczucie..Zrobilam test pojawila sie druga kreska i nagle znikla. Dzis rano na wkladce dosc duza kropla prawie czarnej krwi. Pierwszy mocz prawie czarny z niteczkami krwi na papierze.Brzuch mnie nie boli. Dzis czuje się dobrze. Nigdy nie mialam miesiaczki wczesniej i nigdy żadnych plamien. Strasznie nurtuje mnie ten test.. Dlaczego kreska znikla,czy to samoistne poronienie? I jeszcze wczoraj te okropne samopoczucie.Czy jest sens robienia dzis testu?czy lepiej poczekac na @? Moze któras z was miala takie wieksze plamienia i powie mi cos na ten temat?

Paty34 (offline)

30-06-2018 09:59:32

Dodam ze od kilku dni mialam bóle podobne jak na @ jednak troche inne. i ból jajnika.

ewick86 (offline)

30-06-2018 12:32:58

Wrocław
Zrób sobie badanie z krwi beta i wtedy będziesz wiedziała czy jesteś w ciąży. Plamienia mogą wystąpić ale musisz uważać na siebie. Jeśli beta będzie podwyzszona to idź do lekarza a on jeśli potwierdzi ciążę zleci ci badania albo profilaktycznie da leki ze względu na plamienia. Ja na początku też miałam lekkie plamienia tylko u mnie na teście nic nie wyszło i się nie oszczędzałam a później okazało się ze jestem w ciąży. Jeśli chodzi o test to wynik odczytuje się po kilku minutach. Później uz nie zwraca się uwagi bo może zniknąć kreska albo się pojawić jak jej nie było. Jeśli nie wytrzymasz do pon. żeby zrobić betę to możesz powtórzyć test.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4794, Posty: 1163170, Użytkownicy: 71427.
Ostatnio dołączył/a janwojcik.

Statystyki tego forum
Wątki: 593, Posty: 122116.