MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

ulkkka (offline)

10-09-2019 09:15:38

U nas Hania 5 września skończyła 5 miesięcy, a 4 września zauważyłam ząbka.
Ileż te dzieciaczki muszą się nacierpieć przez ze zęby...biedna śpi i płacze, ciągle wkłada wszystko do buzi...smaruje jej bobodentem, ale średnio to pomaga.
Wczoraj na wieczór podałam jej już paracetamol bo tak płakała, że aż jej morze łez leciało po policzkach...
wczoraj pierwszy raz Hania miała kąpiel w normalnej wannie. Tak już chlapie, że nie da się jej kąpać w wanience, bo wszystko dookoła mokre.

renatka89 (offline)

10-09-2019 11:25:04

Mirachowo
Amelia też wszystko wklada bo ust i się slini ale nic nie widzę. A dziasla jakoś inaczej wyglądają przed pojawieniem się zabka? To moje pierwsze dziecko to wiecie szukam oznak. No i nie wiem czy jakaś mascia lub żelem na ząbki jej smarować czy nie... polecacie coś?

ulkkka (offline)

10-09-2019 13:32:08

Szczerze powiedziawszy to ja się nie zorientowałam ze wyjdzie jej ząbek. Karmię ja piersią i poczułam że coś mnie ukuło i dopiero wtedy zauważyłam. Teraz mi się wydaje, że druga jedynka też szybko wyjdzie bo rozpulchnione ma dziasełka i widać trochę... a przynajmniej tak mi się wydaje...

Jegna_89 (offline)

10-09-2019 14:24:03

Kamień Pomorski
Cieszę się ze z Waszymi maluchami wszystko dobrze. Ja dobie nie wyobrażam oddać małego do żłobka. Jak o tym myśle to jestem przerażona sad smiley Ale zobaczymy jak to będzie.

Wczoraj Krzysiu obudził się o 23 i bardzo płakał. Biedny aż całe ciałko mu drżało. Ponad godzinę płakał bidulek. Prawdopodobnie zęby mu wychodzą bo zauważyłam ze ma spuchnięte te dziąsła. Przestał płakać po godzinie bo padł ze zmęczenia. Smaruje mu dziąsła dentinoxem. Trochę pomaga. Chętnie poczytam co Wy stosujecie. Ciekawe kiedy zobaczę pierwszy ząbek.

Kwiatuszek15 (offline)

11-09-2019 09:54:15

Olsztyn
Hej dziewczyny, to też moje 1 dziecko i ja tam nie widziałam czy te dziąsła są jakieś inne. Za to moja mama miesiąc wcześniej spojrzała i powiedziała że niedługo zaczną mu wychodzić. Ogólnie przed wyjściem przez tydzień okropnie marudził i płakał. Z rąk by najchętniej nie schodził i do tej pory płacze przez sen lub ,,jęczy". Smaruje mu dentinoxem i jest spokojniejszy. Jak smarowałam to wyczułam pod palcem ząbka.

renatka89 ja zaczęłam smarować mu jak zaczął marudzić. Jeść nie chciał, spać ani za dnia ani w nocy też nie. Męczyłam się tak 2 dni i stwierdziłam że spróbuje mu smarować żelem i pomogło zaczął znowu spać nprmalnie. Widocznie bolało go i męczył się biedulek

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5061, Posty: 1242416, Użytkownicy: 72430.
Ostatnio dołączył/a oladawid.

Statystyki tego forum
Wątki: 721, Posty: 146130.