MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

Ewaak62 (offline)

21-08-2019 17:19:45

Stockholm
Tak, test wyszedł pozytywny ale chce potwierdzić u lekarza. Jednak poczekam żeby było już widać serduszko jeśli faktycznie coś się dzieje. Ale numer, początkowo chciałam jedno za drugim ale teraz jestem pełna obaw czy dam radę

ulkkka (offline)

21-08-2019 19:35:32

Na pewno dasz rade!!!

Jegna_89 (offline)

21-08-2019 20:19:26

Kamień Pomorski
Moze nie będzie łatwo ale dasz radę bo jesteś super mama!!!

Ewaak62 (offline)

22-08-2019 09:31:41

Stockholm
Dziękuję, wsparcie dużo daje :*

Ewaak62 (offline)

22-08-2019 09:35:34

Stockholm

ulkkka (offline)

23-08-2019 12:09:59

Ewaak62 śliczny jest! My dopiero a 6 tygodni zaczniemy rozszerzać dietę, bo Hania jest z 5 kwietniażartowniś

Osa (offline)

24-08-2019 06:05:08

Podobno do 6 miesiąca nie można rozpiescic dziecka smiling smiley ale ja tam nie wiem bo mój tez już się nauczył wymuszać i cwaniak jak mnie widzi to nagle mu się przypomina ze może więcej i zaczyna marudzić żeby go wzięła grinning smiley My w spacerowce na płasko jeździmy od maja czyli po 2 miesiącach u nas gondola poszła w odstawke bo już była mała ...

Ewaak Wow!! To teraz będziesz rodziła w maju ? A miałaś już okres, wiedziałaś ze cykl wrócił ? Bo karmisz piersią tylko z tego co pamietam. Może dlatego Anastazja jest marudna bo jej mleczko nie smakuje? Mója ciocia opowiadała ze jej synek odrzucał mleko z piersi jak zaszła w druga ciąże...
Powiem Wam ze ja od kilku dni tez się dziwnie czuje i jak to jeszcze potrwa to tez będę testować smiling smiley z tym ze ja okresu nadal nie miałam od porodu wiec jest małe prawdopodobieństwo ale jest smiling smiley ja tez bym się cieszyła bo w niedalekiej przyszłości i tak chcemy się starać o rodzeństwo smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-24 06:06 przez Osa.

Andzia_89 (offline)

24-08-2019 11:34:16

Łaźce
Ewaak62 gratulacje!!! smiling smiley Dasz radę na pewno. Ja tak sobie pomyślałam że może jak mały skończy roczek to się postaramy o drugie. Fajnie tak jedno po drugim,dzieci się razem bawią,wychowują no i w przyszłości to dla nas rodziców też lepiej jak idą do szkoły itd.Ja stwierdziłam że chcę mieć dwójkę dzieci więc jak się wdać w pieluchy to raz a dobrze na kilka najbliższych lat i już.To moje plany a jak będzie to życie pokaże ;P My po marchewce wyglądaliśmy podobnie,bo ja też byłam pomarańczowa,ale je ze smakiem smiling smiley

[/url]

Ewaak62 (offline)

24-08-2019 21:55:10

Stockholm
Miałam w maju jedno krwawienie ale ginekolog mi powiedział, ze to nie była miesiączka tylko jakby jeszcze jeden etap oczyszczania. Później już nic a nic :/ karmiłam wyłącznie piersią do ubiegłego tygodnia. I tez myśle ze ta ciąża narobiła Anastazji problemu bo jakby od chwili zajścia zaczęły się problemy. 2 dni temu zaczęłam jej dodatkowo podawać mm i mam zupełnie inne dziecko, najedzone i zadowolone bardziej niż dotąd .. mam wyrzuty sumienia ze przez miesiąc ja głodziłam

ulkkka (offline)

25-08-2019 11:01:09

Kochana nie glodzilas Małej, tylko od hormonów mleko inszej smakuje i może jej nie pasowało. Wszystko się ułoży!!!
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5061, Posty: 1242416, Użytkownicy: 72430.
Ostatnio dołączył/a oladawid.

Statystyki tego forum
Wątki: 721, Posty: 146130.