MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

ulkkka (offline)

16-08-2019 19:35:59

Ja juz Hanię od miesiąca wożę w spacerówce. W gondoli nic nie widziała i strasznie wrzeszczała. W spacerówce jest o niebo lepiej. Dietę zacznę rozszerzać dopiero po 6 miesiącu.
Ja mam jeszcze 3 kg do zrzucenia, niby to nie dużo a jednak czuje się grubo.

Jegna_89 (offline)

18-08-2019 13:13:22

Kamień Pomorski
Ulkka a malutka już siedzi? Ja tez bym chciała mojego do spacerówki wsadzić bo jak się obudzi to się wkurza w gondoli i zaczyna płakać. Ale jeszcze nie siedzi. Czyli jest nadzieja ze mój tez nie będzie się darł w spacerówcesmiling smiley

No i trochę byka popełniłam bo za często na ręce brałam Krzysia i teraz tylko na rękach mu najlepiej smiling smiley

ulkkka (offline)

18-08-2019 19:28:43

Jegna_89 jeszcze nie siedzi. Spacerówkę mam prawie na leżąco, z tym że i tak z niej mało korzystamy...

Andzia_89 (offline)

18-08-2019 22:06:48

Łaźce
Mój we wtorek kończy 5 miesięcy a w spacerówce jeździ już prawie 2 miesiące smiling smiley gondola niby była jeszcze dobra ale w spacerówce jakoś tak ma więcej przestrzeni mimo że zazwyczaj jest na leżąco ale tak się już dźwiga że na pół leżąco też go przypinam pasami i zadowolony brzdąc ogląda wszystko dookoła. Zamówiłam mu jeszcze wkład do spacerówki na allegro na fajnej stronie bo można sobie samemu wybrać wzór,kolor itd. Jutro ruszamy z jedzeniem,ciekawa jestem czy będzie jadł chętnie czy raczej pluł...

[/url]

Andzia_89 (offline)

18-08-2019 22:12:47

Łaźce
Jegna a co do brania na ręce to mój też się tego dopomina. Nawet dostaje ataku kaszlu na mój widok takiego bardzo wymuszonego że aż mu się nie raz nie uda i wyda z siebie dziwny dźwięk że pisknie i się upluje tongue sticking out smiley a jak go wezmę to mijają mu wszelkie dolegliwości,cwaniak mały

[/url]

ulkkka (offline)

19-08-2019 11:39:26

Takie te bobasy sprytneżartowniś

Lili28 (offline)

19-08-2019 18:33:34

Kamień
Dziewczyny ja dzis zakupiłam kaszke nestle sinlac i będę podawać wieczorem jako kaszke małemu bo wypija mleko i w nocy się budzi co dwie godziny bo już jest głodny może ta kaszka go przytrzyma na dłużej nie może nic innego bo jest alergikiem na białko zobaczymy jak będzie po tym może przespij trochę a 26 będzie miał już 6 miesięcy i też już w spacerowce jeździ w gondoli tylko w domu śpi

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2019-08-19 18:35 przez Lili28.

Ewaak62 (offline)

21-08-2019 10:26:25

Stockholm
Cześć dziewczyny smiling smiley
Moja od blisko miesiaca jest taka maruda ze mam jej dość, w kółko płacze albo się wydziera, przechodzi zły okres, ciagle wisi na cycku i kompletnie nie daje mi w nocy spać, budzi co godz. Próbowałam już nawet mm i kleik ale się krzywi i nie chce. Z rozszerzania zaczęłyśmy marchewkę, słabo jej idzie jedzenie ale w kupie było widać ze coś tam do brzuszka wpadło winking smiley

A z nowości to chyba znowu jestem w ciąży

ulkkka (offline)

21-08-2019 13:21:15

Ewaak62 u nas też kiepsko że spaniem. Mała najchetniej by spala cała noc z cyckiem w buzi...
Wow! Ciąża! Gratulacje!

Jegna_89 (offline)

21-08-2019 16:59:47

Kamień Pomorski
Teraz jest chyba taki najgorszy okres maluchów bo już są spryciule, jeszcze nie siedzą, widzą i chcą widzieć i dotykać więcej itd. Myśle ze będzie lepiej już niedługo. Taki okres, musimy go przetrwać. U mnie ze spaniem ok. Ale kładzie się około 22 spać dopiero i czasami w nocy jęczy żeby go przełożyć z brzucha na bok bo jeszcze nie zawsze mu się udaje. Śpi zazwyczaj do 8 30.

Ewaak wow! Gratulacje Kochana !!! Robiłaś test już? smiling smiley Jesteś pewna?

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5061, Posty: 1242416, Użytkownicy: 72430.
Ostatnio dołączył/a oladawid.

Statystyki tego forum
Wątki: 721, Posty: 146130.