MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

Kwiatuszek15 (offline)

12-02-2019 12:29:55

Olsztyn
Nie pamiętam czy był ten temat bo nie mogę znaleźć więc zapytam, co myślicie o poduszce do karmienia? Zastanawiam się nad kurą babci dany?

Jegna_89 (offline)

12-02-2019 12:30:00

Kamień Pomorski
Hej Dziewczyny. Jak tam samopoczucie?

Ja dzisiaj troszkę ogarnelam mieszkanie i teraz wypoczywam. Dzwoniłam do szpitala w którym będę rodzic i nawet ubranek nie muszę brać bo dają szpitalne. Pieluch jak zabraknie to tez mam się nie martwić. W koszulach koniecznie nie trzeba chodzić. W tym w czym mi wygodnie. Tylko te majtasy i podkłady zabrać bo na pewno się przydadzą.

W ogóle wróciła mi dolegliwość z pierwszego trymestru czyli mdłości. Tylko rano. A z tym wyższym ciśnieniem czuje się świetnie. Chciałabym mieć takie. Zawsze miałam to najniższe przy dolnej granicy. Wiecznie zmęczona i śpiąca a teraz kopa dostałam smiling smiley Gdyby nie ten ucisk na nogę i jak bym nie kulała to nie było by tak najgorzej.

Osa (offline)

12-02-2019 12:39:12

Mogilno
Ja mam na mojej liście kurkę babci dany , później może służyć jako maskotka w pokoju dziecka a później jeszcze noże się przydać dla drugiego , same pozytywy

Natalia875 (offline)

12-02-2019 12:47:51

Zamość
Ja pisałam wcześniej że Pani mi uszyla taka kurę. Zapłaciłam 45 zł. Narazie przydaje sie pod kark przy lezeniu na łóżku. A pozniej zobaczymy jak to będzie.

[link widoczny po zalogowaniu]

katarzyna_agata (offline)

12-02-2019 12:52:23

Zabrze
Ja mam rogala od znajomej która kupiła nie używała. Mam też swojego dużego rogala na którym śpię więc pewnie kurki już nie będę kupowała.

Ja wczoraj miałam mieć wizytę ale musiałam przełożyć bo starszy syn ma grype a w nocy już młodszy też się obudził z 40 stopniowa goraczka. Mam nadzieję tylko że mnie nie złapie sad smiley lekarka się śmiała wczoraj że się ferie zaczęły u znad i wszystkie dzieci chorują.

Na wtorek w przyszłym tygodniu umówiłam się na spotkanie z anestezjologiem. W sumie to jakieś grupowe spotkanie z tego co zrozumiałam. Kazała zabrać kartę ciąży i wszystkie badania jakie mam. Nie wiem jak to później wygląda.

Lili28 (offline)

12-02-2019 12:58:52

Kamień
Ja też troszkę posprzątałam teraz pranie później obiad i tak jakos dziś lepiej się czuje w piątek mam wizytę u gina.

Ewaak62 (offline)

12-02-2019 13:02:47

Stockholm
Ja kupiłam używanego rogala, jest wypełniony kuleczkami. Póki co z nim śpię a potem będzie do karmienia.

Mdłości pojawiły mi się jakiś czas temu, ze dwa razy nawet wymiotowałam. Od położnej jak zwykle usłyszałam, ze to normalne. Od wczoraj mam jakby przyspieszony metabolizm ale nie jest to jeszcze biegunka. Mam nadzieje, ze mała się zlituje i dość szybko urodzi bo mam dość, wszystko mnie boli. Postaram godzinkę w kuchni i bolą całe plecy i nogi. Noc miałam niemal zupełnie nieprzespana, najpierw męczyła mnie zgaga i o 1 w nocy poszłam po kefir, potem nie umiałam znaleźć sobie pozycji. Wyglądam strasznie, spuchnięta na buzi a wory pod oczami takie ze patrzeć na siebie nie mogę.

Za chwile mam wizytę douli, potem się z nią spotkam dopiero w szpitalu

Ewaak62 (offline)

12-02-2019 13:04:20

Stockholm
Aha, i jak od bardzo długiego czasu miałam nieustanna ochotę na płatki z mlekiem które jadłam każdego ranka na śniadanie, dziś mnie zupełnie od tego odrzuciło wiec może faktycznie coś się szykuje ?

adziulka28 (offline)

12-02-2019 13:07:16

Zabrze
Katarzyna agata jak dobrze pamietam to bedziesz tez rodzic w Biskupicach, prawda? Ja bylam na spotkaniu z anestezjologiem tam w tamtym tyg i powiem ci tak. Bylo z 20 kobiet w ciazy przyszla anestezjolog pozbierala ksiazeczki ciazy wypisala zaświadczenia i oddala. Potem opowiedziała jak wyglada to znieczulenie i o mozliwych skutkach ubocznych i tyle. Zadnego wywiadu na osobnosci nic.

katarzyna_agata (offline)

12-02-2019 13:18:07

Zabrze
Adziulka28 dziękuję za informację smiling smiley jestem trochę zdziwiona bo jak pytałam w poradni do której chodzę w Katowicach to mi powiedziała tam położna że tam gdzie ona pracuje to trzeba jeszcze kilka badań zrobić i ich chyba z 6 wymienila.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5009, Posty: 1210870, Użytkownicy: 72213.
Ostatnio dołączył/a Mamii.

Statystyki tego forum
Wątki: 704, Posty: 140923.