MARZEC 2019 <3

Wysłane przez Mysza9 

Natalia875 (offline)

11-02-2019 12:33:09

Zamość
Poza tym zawsze ktoś coś może dokupić lub przywieźć z domu... Nie jedziemy do zakładu zamkniętego. Ja dodatkowo jeszcze kupiłam maść na hemoroidy, bo ostatnio bardzo mi sie przydala

Ewaak62 (offline)

11-02-2019 12:34:12

Stockholm
Natalia jaka ta maść kupiłaś ?

Kaska52 (offline)

11-02-2019 12:37:09

Warszawa
Ja z kolei z rożka korzystałam tylko w szpitalu i leżał w nim non stop. W domu już tylko jako podkład jak kładłam go na łóżko w salonie. Ale służył nam w ten sposób bardzo długo. Czapeczka w szpitalu bo tak go ubrali, a w domu nakładam zawsze po kompieli, bo miał dużo włosów. W nocy jak były już suche to ściągałam.

[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia875 (offline)

11-02-2019 12:37:56

Zamość
Posterisan H. Jest mocniejsza niż ta zwykła i jest na recepte. Szybciej zadziała w razie czego.

Kaska52 (offline)

11-02-2019 12:51:46

Warszawa
Natalia ale te kilka pamersow u ciebie to wersja bardzo optymistyczna :p. Ja wole mieć ze sobą wszystko. Zgodnie z instrukcja szpitala. Nie jestem w stanie przewidzieć ile będziemy leżeć i czy syn w tym czasie będzie zdrowy i czy mąż będzie mógł mi w tym czasie coś dowieść bo może będzie musiał siedzieć z nim w domu a nikogo na miejscu nie mamy do pomocy. Spakowałam się w jedna torbę na kółkach, wiec luz.

Ewaak62 (offline)

11-02-2019 12:55:28

Stockholm
Ja siebie i lubego spakowałam do walizki która wożę jako bagaż podręczny w wizzair a młoda do torby/ organizera do wózka.
Jak często wasze maluchy maja czkawkę? Moja łapie nawet 2 razy dziennie

Jegna_89 (offline)

11-02-2019 12:59:45

Kamień Pomorski
Hej Kobietki.

U mnie zaraz zacznie się 37 tydzień. Dzisiaj wizyta u lekarza. Zobaczymy co powie. Dzisiaj pakuje torbę. Biorę jak najmniej rzeczy. Powiedzcie mi jak przyjadę do szpitala to muszę się od razu przebrać w koszulę ciążową czy mogę pochodzić w moich wygodnych dresach?

Ja nie mam stanika do karmienia ale dopiero jutro zadzwonię do szpitala dopytać czy muszę mieć. Jeżeli macie już kupione to proszę dajcie znać skąd.

Natalka kosmetyki tez mam brać do szpitala? Kupiłam te same co Ty a widzę na zdjęciu ze je bierzesz.

U mnie będzie Krzysiu i tez nie każdemu się to podoba. Ale to moje dziecko i nazwę je jak będę chciała smiling smiley

U mnie coś dziwnego się dzieje, w środę golilam nogi i nadal mam gładkie. Nie rosną włosy i pod pachami tez. Dziwne. Heh smiling smiley

Jegna_89 (offline)

11-02-2019 13:02:23

Kamień Pomorski
Mój maluch ma czkawkę około 5 razy dziennie. A teraz bardzo ale to bardzo się rozpycha. Jakby chciał już wychodzić.

adziulka28 (offline)

11-02-2019 13:37:26

Zabrze
Moja tez ma czkawke 3/4 razy dziennie. Moja torba to taka wypchana ze ledwo ja zamknęłam. Mam staniki 2 do karmienia ale takie zwykle "targowe". Bo puki co nie zmienilo sie u mnie to ze nie chce karmic piersia.

Natalia875 (offline)

11-02-2019 13:38:52

Zamość
Pampersy naszykowalam na srednio 1.5 dnia. W domu reszte podkladow i pampersow naszykowane dla męża albo dla mojej mamy...
Kosmetyki dla małej biorę poniewaz Kornelie kapaly mi plynem ktory mialam ze sobą a później na drugi dzien po porodzie miała tak sucha skórę, ze stopek skora schodzila, stad kremy. Lekarka tlumaczyla ze poprostu juz dlugo w brzuchu byla, zeszła ochronna warstwa i stad taka skóra.

Przebierasz sie raczej juz na izbie przyjęć w koszulę

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4944, Posty: 1203312, Użytkownicy: 72109.
Ostatnio dołączył/a aagat0.

Statystyki tego forum
Wątki: 671, Posty: 138123.