Badania Nifty

Wysłane przez Annak3 

Annak3 (offline)

04-06-2018 17:27:51

Myślibórz
W związku z tym że mam 35l. łapię się na badania prenatalne które robiłam i wyszło mi prawdopodobieństwo 1:82 zespół Downa...w związku z tym czeka mnie aminopunkcja ale ona niesie ryzyko poronienia dlatego zrobiłam test Nifty..fakt bo 2000 zapłaciłam ale przede wszystkim nie musze czekać aż do 16 tygodnia bo ten test robi sie od 10 i to z krwi,jest nieinwazyjne i 99,9 % poprawny.a przy okazji płeć będę znała.w tym tygodniu mam wyniki....czekam z niecierpliwością.

Inka_ka (offline)

01-02-2019 00:36:19

Nowa Wieś
Cześć, mam pytanie dotyczące tego badania.
Jak to jest z wynikami, czy musisz iść później na konsultacje żeby je odczytać, czy jest możliwa osobistą interpretacja?
Mieszkam za granicą i lecę na to badanie do PL. Niestety nie będę miała możliwości przylecenia na kolejna konsultacje. No i zastanawiam się czy ma to sens żebym je w ogóle robiła.

KasiaeM (offline)

09-05-2019 14:14:16

Jatutów
Ja co prawda nie robiłam testu NIFTY, tylko bardzo podobny test SANCO PLUS (http://testysanco.pl/) i wynik był łatwy do interpretacji. Mimo to w ramach usługi zapewniono mi konsultację z ginekologiem online. Z tego co wiem z NIFTY jest podobnie, na wyniku po prostu jest napisane czy ryzyko wystąpienia danej wady jest niskie czy wysokie i ile ono wynosi. Ale wszyscy zawsze zalecają żeby jednak skonsultować te wyniki ze specjalistą.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5032, Posty: 1226481, Użytkownicy: 72331.
Ostatnio dołączył/a Czecze.

Statystyki tego forum
Wątki: 705, Posty: 144227.