15 tydzień smiling smiley

Wysłane przez eneczka 

eneczka (offline)

26-05-2018 19:57:06

Warszawa
Witajcie! smiling smiley

Jestem aktualnie w 15 t.c., początki nie były łatwe - nudności przez cały miesiąć, gdzie nawet nie zdawałam sobie sprawy, że można tyle zwrócić grinning smiley

Ale przejdę do sedna problemu, który mnie niezmiernie martwi:

Od początku ciązy towarzyszą mi bóle takie jakby `miesiączkowe`, na samym początku bardzo bolały mnie jajniki, lecz z czasem zaczęło to mijać. Ostatnio czasami zakuje mnie z lewej strony ale znacznie częściej mam taki `tępy ból po środku` jakby centralnie macicy ;/. Ostatnim razem byłam u ginekologa 10.05 mocno zaniepokojona tym kłóciem, lecz on zrobił mi badania i stwierdził, że wszystko jest w porządku, a malenstwo hasa jak szalone smiling smiley. Wcześniej także zgłaszałam te bóle innemu lekarzowi, lecz on także nie zauwazył nic niepokojącego, jedynie co powiedział to, że bóle mogą mieć związek z tym, iz macica zwiększa swą objętość ...
Nie mam żadnych plamien, krwawien (odpokać!), wyniki krwi są okej, oczywiście czasami leci mi śluz, lecz jest on zazwyczaj przezroczysty lub lekko biały.

Czy, któraś z was może miała takie dolegliwości? Bardzo mnie to martwi, a nie chce wyjść na jakaś wariatkę, która z byle pierdołą chodzi co tydzień do lekarza ...

Pozdrawiam mamuski!

ewick86 (offline)

26-05-2018 20:11:19

Wrocław
W ciąży nic nie jest pierdola i rzaden lekarz nie uzna cie za wariatke. Ja tez miałam bóle jajników i takie bóle jakbym miała dostac okres i zdarza się to do tej pory a jestem w 25 tc. Macica rośnie i możesz czuć i wiązała na których jest też bolą. Macica na początku jest wielkości cytryny a w 25 tc wielkości piłki do nogi wiec rośnie szybko. Informuj lekarza przy każdej wizycie o takich dolegliwościach i póki wszystko sprawdza i jest ok to myślę że nie masz się czym martwić. Jeśli nie ufasz swojemu lekarzowi to może spróbuj poszukać innego i zmienić bo s ciąży ważne żebyś ufał swojemu lekarzowi.

ewick86 (offline)

26-05-2018 20:14:34

Wrocław
A jeśli będzie to mocny ból to po prostu idź do lekarza albo jedz do szpitala. Nerwy tez nie są dobre.

ewick86 (offline)

26-05-2018 20:17:16

Wrocław
Tylko nie czytaj za dużo na internecie na temat tych boli bo możesz nie potrzebnie się jeszcze denerwować. Każda z nas jest inna i inaczej przechodzi ciążę a lekarze są po to żeby rozwiać nasze wątpliwości i sprawdzić czy wszystko ok

eneczka (offline)

26-05-2018 20:23:19

Warszawa
Bardzo bardzo dziękuje za opowiedź!

Z jednym bólem pojechałam na sor, ale bardziej było to od żołądka - cierpie na refluks, a teraz tym bardziej wszystko mi się nasiliło... Tam lekarz powiedział, że wszystko pięknie ładnie ale w wypisie napisał PORONIENIA ZAGRAŻAJĄCE, od razu na drugi dzień poszlam do mojego ginekologa żeby się dowiedzieć co i jak, a on powiedział, że żadnego zagrożenia nie widzi i nie wie co tamten lekarz cuduje.. Także tego
Co do internetu - to prawda, można przez jeden mały ból znaleźć tysiąć chorób.

ewick86 (offline)

26-05-2018 20:30:53

Wrocław
Czasami mnie przeraża co Ci lekarze wypisują . Z tym żołądkiem to zapytaj lekarza może pozwoli Ci coś na to wziąść. Na to u niektórych działa ciepłe mleko albo troszkę coli. Poprobuj a Twój organizm sam Ci podpowie co jest dla Ciebie dobre. A jak mocniej zaczyna bolec Cię brzuch to może spróbuj się polożyć i odpocząć.
Nie martw się wszystko będzie dobrze tylko na siebie uważaj.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4779, Posty: 1158255, Użytkownicy: 71338.
Ostatnio dołączył/a ElizaNitek.

Statystyki tego forum
Wątki: 583, Posty: 121037.