Listopadowe_Mamusie_2018

Wysłane przez Anonimowy użytkownik 

Anonimowy użytkownik (offline)

13-03-2018 16:47:38

Witam wszystkie aktualne i przyszłe mamusiesmiling smiley
Kto zrobił test i zobaczył magiczne 2 kreseczki i oszalał ze szczęścia (jak ja) lub trochę się zaskoczył zapraszam do wymiany poglądów, doświadczeń i ogólnie bycia razem w tym fajnym okresiesmiling smiley
To będzie naprawdę fajny koniec rokusmiling smiley Taki trochę wcześniejszy Mikołaj....

kokosek (offline)

15-03-2018 09:33:58

Prabuty
U mnie dwie tłuściutkie kreseczki. Objawów większych brak. Trochę bolą piersi i są obrzmiałe, troche ciągną pachwiny a tak to nic, zaczynam się zastanawiać czy wszystko ok. To moja druga ciąża, obecnie synek ma 16 miesięcy

Aisa1901 (offline)

19-03-2018 19:04:30

Ostrów Lubelski
Witam wszystkie babeczki!
jestem w pierwszej ciazy, oczekiwanej, planowanej , w staraniach od lipca 2017 aż w końcu sie udało! jednak nie było tak prosto ponieważ po drodze okazalo się ze mam niedoczynnośc tarczycy i hashimoto. Zaczelam brac leki i w lutym 14 mialam ostatnią miesiączkę a obecnie 5 tydzien. Mam pelno obaw, ciagle sie o cos martwię, naczytalam się tylu rzeczy że w hashimoto trudno utrzymac ciąze...od gina dostalam mnostwo lekow, oprocz kwasu foliowego, cynku, selenu, wit d, biorę prenatal uno, na tarczycę Euthyrox 50, na podtrzymanie Duphaston i acard i jeszcze zurawinkę.... zastanawiam sie kazdego dnia czy wszytsko bedzie dobrze, nie mialam jeszcz eusg bo za wczesnie dopiero w kwietniu, mam mase badan do wykonania... boję sie jak tylko poczuje jakis skurcz, dziwny ból, cokolwiek... dzis na przyklad jakies dziwne ciagniecie w okolicy oępka? nie to że boki ale jest to po prostu dziwne uczucie, tak samo zastanawiam się co oznaczaja skurcze-bo nie wiem jak to inaczej nazwac w srodku pochwy-szyjki macicy? sama nie umiem okreslic... jelsi jest tu jakas mama z podobna sytuacja chetnie poczytam o waszych przypadkach.
Pozdrawiam!

mal3na (offline)

20-03-2018 11:51:47

Poznań
Gratulacje dziewczyny i pozdrowienia od dwukrotnej już listopadówki. Naprawdę fajnie w taki ponury miesiąc, jakim jest listopad przywitać swoje prywatne, gorące słoneczko. smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

lalala2602 (offline)

29-03-2018 22:05:38

Piła
Hej listopadowe mamusie ! ☺
Z mężem staraliśmy się o dziecko dobry rok. Okazało się że mam zespół policystycznych jajników, niepłodność pierwotną i niedoczynność tarczycy. 26.02.2018 byłam na drożności jajowodow -wszystko drożne..
Miesiączka nie przychodziła no i postanowiłam zrobić test.. Byłam w szoku jak ujrzałam dwie grube krechy. Później doszedł płacz i niedowierzanie.. Wczoraj byłam u ginekologa. Jestem w 6 tygodniu ciąży, dostalam zlecenie na badania krwi, moczu. planowany poród 15.11.2018r.
POZDRAWIAM Was gorąco. I czekam na wymianę doświadczeń

jula3343 (offline)

04-04-2018 22:07:26

Witam smiling smiley Mam termin na 16 listopada. Jestem już mamą wspaniałej trójki, dwóch chłopców i dziewczynki. Czwarte maleństwo jak najbardziej planowane i już na pewno ostatnie. Jestem po pierwszej wizycie. Serduszko bije ładnie się, a maluch 27 marca miał 8 mm smiling smiley 19 kwietnia mam kolejną wizytę i muszę porobić szereg badań. Odnośnie ciąży z chorą tarczyca, moja siostra ma niedoczynność, a szczęśliwie donosila piękną córeczkę. Najważniejsze jest być pod opieką dobrego endokrynologa.

martaxoxo (offline)

12-04-2018 16:36:44

Bogatynia
Cześć Wam smiling smiley Termin mam na 11 listopada. To moja pierwsza ciąża i 10 tydzień. Już drugi raz w szpitalu niestety przez niedoczynność tarczycy, przyjmuję leki i jak na razie zbijamy tsh, poza tym jest wszystko ok, poza masą okropnych typowych dla ciąży dolegliwości .....

Aisa1901 biore również duphaston i euthyrox, w 7 tygodniu dostalam brazowych plamień, teraz skacze mi ciśnienie i puls.. to chyba wszystko od tej niedoczynnosci , też cały czas w stresie, że coś będzie nie tak.. na początku mialam bóle takie jak na okres, teraz mam właśnie też takie kłucia tam w środku..

Bardziej obeznane kobietki, pomóżcie, czy to normalne? smiling smiley te kłucia?

Pozdrawiam wszystkie listopadówki, i z chęcią wymienię się jakimś kontaktem smiling smiley

justynkapilch (offline)

13-04-2018 10:19:08

Skoczów
Cześć dziewczyny smiling smiley dołączam do szczęśliwych mam smiling smiley to moja druga ciąża (mam juz 4 letniego syna)

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-04-13 10:44 przez justynkapilch.

justynkapilch (offline)

13-04-2018 10:26:15

Skoczów
też mam niedoczynność tarczycy i podejrzenie hashimoto biorę euthyrox 75

martaxoxo w pierwszej ciąży miałam takie kłucia w brzuchu i lekarz mówił że to normalne bo macica się powiększa wszystko się musi przeorganizować i niestety mogą takie bóle wystąpić aktualnie takiego bólu nie mam tylko jak za szybko wstanę z łóżka to zaboli konkretnie.

Aisa1901 (offline)

13-04-2018 11:13:38

Ostrów Lubelski
Hej dziewczyny!
U mnie w sumie bez zmian, strasznie zdycham o godzinie max 16 po prostu mdlości są tak straszne że żyć się nie chce i dzień w dzień kończe samotnie w sypialni próbując zasnąć ale niestety nie udaje mi się to także tak leżę i się męczę kilka godzin.... w nocy wstaję chyba z 7 razy...już chyba tylko trzyma mnie przy nadziei że może w 12 tyg minie....
Obecnie jestem w 8 tygodniu i 4 dniu ciąży, na usg na którym byłam w środę wszystko jest jak powinno, serce bije mocno , plamień i boleści brak. Wydaje się że wszystko dobrze. Muszę zrobić krzywą cukrową i tsh na następną wizytę ale nie wyobrażam sobie na czczo tyle godzin przetrwać....
Mąż na szczeście pomaga, czasem wkurza ale chyba ten najgorszy okres mi minął że wszystko mnie złościło albo po prostu nie mam siły się złościć smiling smiley
Dziś nawet głowę umyłam grinning smiley co obecnie w moim stanie bywa sukcesem, mam nadzieję że nie jestem jedyną w takim stanie....
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4861, Posty: 1174641, Użytkownicy: 71568.
Ostatnio dołączył/a gojda6.

Statystyki tego forum
Wątki: 636, Posty: 124741.