Sierpnióweczki 2018

Wysłane przez Biedronka_34 

Biedronka_34 (offline)

03-12-2017 15:11:21

Zimin
Witam wszystkie przyszle mamyciąża

Dzisiaj zrobilam kolejny test ciazowy i wyszedl pozytywny:-) dwie grube kreski..dzis jestem .w 28 sniu cyklu i mije cykle trwaja 28 dni.zrobilam tez test w 23 dniu cyklu i tez wyszedl pozytywnie.na jutro mam termin miesiaczki.Termin porodu z miesiaczki wychodzi 13.sierpnia

Oddzywajcie sie mamusie.jestem ciekawa ile nas tu bedzie:-)

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-03 15:23 przez Biedronka_34.

CarAllowa (offline)

03-12-2017 18:15:52

Warszawa
No proszę! A dopiero co zakładałam wątek na lipiec smiling smileysmiling smiley a mamy już sierpnioweczki smiling smileysmiling smiley:
Gratulacje!

Biedronka_34 (offline)

03-12-2017 18:37:33

Zimin
Bardzo bardzo dziękuję i mam nadzieję ze tym razem mi się udasmiling smiley

CarAllowa (offline)

03-12-2017 19:13:46

Warszawa
Biedronka to tym bardziej trzymam kciuki!!smiling smiley zajrzę tu jeszcze winking smiley

pigwa87 (offline)

04-12-2017 17:25:20

Mazury
No to i ja się nieśmiało dołączam. Kalkulator mówi, że TP 12.08 :-)

Biedronka_34 (offline)

04-12-2017 22:56:55

Zimin
Pigwa87-witaj na pokladzie:-)widze ze termin mamy prawie taki sam:-)No to ruszyla machina:-) moze bedzie nas wiecej...

ja dzis odebralam beta HCg i wyszla mi 929:-)bylam tez juz u lekarza troche z innego powodu...bo ja przyjmuje zastrzyki w brzuch z heparyny i biore acard z uwagi na moja historie poronien Dluga historia i ciezka przeprawa po lekarzach .Ale jestem tez szczesliwa mama 3.5 letniego syneczka:-)teraz czekamy na nasz drugi skarb i mam nadzieje ogromva ze teeaz sie uda.

pigwa87 (offline)

05-12-2017 20:51:51

Mazury
Biedronka34 doskonale rozumiem. My o 3cie dziecko staraliśmy się 3 lata. W końcu udało się do 2-letnim leczeniu. Moja beta to tylko 182, ale lekarz był zadowolony. Na wizytę idę 21.12, a Ty kiedy planujesz? Jak Twoje samopoczucie? Ja czuję się normalnie, na razie ;-)

Biedronka_34 (offline)

05-12-2017 21:13:15

Zimin
Pigwa87- ja poki co czuje się dobrzesmiling smiley gratuluje bety to tez dobry wynik.
Jak u Ciebie z sennoscia ?bo mi ciagle chce sie spac ale ja tak zawsze mam na poczatku...po pracy staram sie polozyc na godzinke zeby troszke odespacsmiling smiley
To juz moja 4 ciaza. Dziwne uczucie bo 4 ciaza a jedno dziecko.Brzuch mam juz trochę w siniakach od tych zastrzykow, nie moge sie jeszcze do tego jakos nastawic.Poza tym czuje sie dobrze wiec jestem pozytwynie nastawiona, musi sie teraz udac , nie ma wyjscia, te zastrzyki i acard musza pomoc w utrzymaniu ciązy.
Pytasz o lekarza- mam 14 grudnia, wtedy tez lekarz pmysli czy wlaczyc mi duphaston, czy zostawiamy tak jak jest.

Widzę ze Twoja historia tez jest długa...wiec zycze nam aby sie udałosmiling smiley

Swoja droga malo nas tusmiling smiley no ale to poczatek, pewnei za chwilkę ktos do nas dołączy

pigwa87 (offline)

05-12-2017 21:37:51

Mazury
Biedronka34 no ja też biorę Fraxiparine w brzuch, te zastrzyki są beznadziejne, igły jakieś tępe. Ja mam właśnie niski progesteron i od jutra oprócz luteiny będę brać jeszcze progesteron w zastrzykach. Mam nadzieję, że podskoczy. Senna jestem od początku, na drzemkę nie ma szans po południu, bo jestem sama z chłopcami, bo mąż wyjechał właśnie do pracy za granicą. Tak naprawdę chodzę spać z nimi o 20. Dzisiaj wyjątkowo siedziałam dłużej, czekam aż starszy mocniej zaśnie, żeby podłożyć prezenty ;-) powiem Ci, że mimo, iż droga do tej ciąży była długa i wyboista, to na tą chwilę się cieszę i staram się patrzeć optymistycznie. Zamartwianie się mi nie pomoże. Także póki co, cieszmy się z ciąży :-)

cytrynowa22 (offline)

05-12-2017 21:59:59

Dobrynka/ Biała Podlaska
Jej już kolejne sierpniuweczki.. Ale super.. Oby was było jak najwięcej..
Pozdrowienia od sierpniowej mamy 2017

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4530, Posty: 1125283, Użytkownicy: 70076.
Ostatnio dołączył/a Moooniaaa.

Statystyki tego forum
Wątki: 458, Posty: 108539.