Po odstawieniu antykoncepcji

Wysłane przez Anoni_mka 

Anoni_mka (offline)

25-09-2017 18:14:41

Podwale
Witam, odstawilam antykoncepcje bo chcemy dzidziusia smiling smiley kochalismy sie kilka razy bez zabezpieczenia. Od kilku dni mam bardzo gesty i bialy sluz, od czasu do czasu boli mnie w podbrzuszu tak jakby jajniki tylko dwa naraz a od dwoch dni bardzo mnie bola sutki sa bardzo tkliwe. Wydaje mi sie ze za 10 dni powinnam dostac okresu ale nigdy wczesnie nie bolaly mnie sutki. Czy ktoras z was miala tak w pierwszym cyklu po odstawieniu antykoncepcji?

pomidorkowa (offline)

27-09-2017 22:32:39

Bydgoszcz
wiesz co... ja w sumie miałam wkładkę hormonalną levosert a nie tabletki, ale to chyba nie ma znaczenia w tym wypadku... 2 msce temu zdecydowałam sie nie przedłużać wkłądki na kolejne 3 lata bo chcemy miec dziecko. Po wyjeciu nie mialam zadnych dolegliwosci - samopoczucie jak najbardziej w normie smiling smiley gotowa na dziecko ;p ale słysząłam ze tego typu objawy jak u Ciebie moga sie pojawic. jesli po 2 tygodniach nie przejdzie poszłabym do lekarza, bo w końcu chcecie zdrowego bobasa ;p

Anoni_mka (offline)

28-09-2017 17:56:23

Podwale
Pomidorkowa dziekuje za odpowiedz

mamas (offline)

29-09-2017 08:03:39

Józefów
Tak, ja miałam takie objawy kiedy brałam antykoncepcję ale to już dawno było, teraz te tabletki np vines mają tak mało hormonów że tego się praktycznie nie odczuwa, a może już jesteś w ciąży?
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1122420, Użytkownicy: 69756.
Ostatnio dołączył/a Kasia2201.

Statystyki tego forum
Wątki: 443, Posty: 106188.