RLS w ciąży

Wysłane przez bfly 

bfly (offline)

15-09-2017 13:40:08

Łódź
Hej dziewczyny, aktualnie jestem w 26 tygodniu ciąży ale od ok 1,5 miesiąca męczy mnie najprawdopodobniej zespół niespokojnych nóg, przychodzi wieczór to nie mogę usiedzieć w spokoju bo czuję taką nerwowość w nogach, na którą pomaga tylko chodzenie, ruszanie nogami ale chciałabym też odpocząć to samo jest w nocy, nie daje to spać bo wstaje, chodzę po domu, ciężko jest, mam nadzieje że po ciąży przejdzie, ze wszystkich upierdliwości ciążowych w życiu bym nie pomyślała, że takie coś mi się pojawi, oczywiście inne niedogodności też są jak to w ciąży ale ta jest dla mnie najgorsza, z mojego otoczenia u nikogo się to nie pojawiło, rozmawiałam z lekarzem, dostałam magnez, potas ale nic nie pomaga, czy któraś z Was też tak ma? jak sobie z tym radzicie?

bfly (offline)

17-09-2017 20:38:32

Łódź
Chyba jestem jedyna :-(

kingollina (offline)

18-09-2017 21:03:47

Klonownica
ja ja ja mam...matko depresji można dostać :/
mi nic nie pomaga...przez to bardzo słabo sypiam i jestem nerwowa. niby mały problem a jednak daje w kość.

bfly (offline)

19-09-2017 11:09:04

Łódź
A w którym jesteś tygodniu? i kiedy Cię to dopadło? no właśnie mam wrażenie, że wszyscy to bagatelizują a jednak jest to duży problem, brzucholek co raz większy powinnam odpoczywać, przychodzi wieczór a ja muszę znaleźć sobie jakieś zajęcie bo nie jestem w stanie usiedzieć na miejscu, w nocy też się budzę, ciężko zasnąć bo ciągle ta nerwowość w nogach sad smiley dokładnie tak jak napisałaś depresji można dostać, zamiast się cieszyć to się denerwuję sad smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4534, Posty: 1126016, Użytkownicy: 70091.
Ostatnio dołączył/a Alkaaaa.

Statystyki tego forum
Wątki: 459, Posty: 108751.