Usg

Wysłane przez mala_5 

mala_5 (offline)

24-08-2017 09:32:16

Witam, wczoraj byłam u ginekologa niestety musiałam iść do innego bo mój prowadzący jest obecnie na urlopie. Jestem w 12 tygodniu ciąży, lekarz zrobił mi usg wszystko było ładnie widać. Zaczął mierzyć dziecko głowę, tułów, rączkę a nóżki nie mógł zmierzyc i tak dziwnie to powiedział że miałam wrażenie że jest coś nie tak. Kiedy zapytałam czy to coś poważnego, odpowiedział że mój lekarz prowadzący to sobie sprawdzi za 3 tyg. Prosze napiszcie czy coś jest nie tak, czy ma to jakieś znaczenie. Czy poprostu dziecko było tak ułożone?

Mila1 (offline)

24-08-2017 13:40:32

Warszawa
Miałaś robiony test Pappa czy zwykle usg? Przy teście Pappa czyli usg genetycznym sprawdza się parametry dziecka pod kątem 3 wad genetycznych. Takie usg wykonuje się między 12 a 14 tyg i robi to naprawdę dobry ginekolog. Jeśli miałaś zwykle usg to aż tak bardzo bym się nie martwiła. Spokojnie poczekaj na swojego lekarza albo zdecytuj się właśnie na ten test pappa.

mala_5 (offline)

24-08-2017 16:46:01

Miałam zwykle usg. 3 tygodnie wcześniej byłam u swojego lekarza prowadzącego i mówił że wszystko jest dobrze, dziecko prawidłowo się rozwija. Pomiarów mi nie robił. Teraz te pomiaru co mi robił inny ginekolog to wszystko wyszło ok tylko nóżki nie mógł zmierzyć

MamaWera (offline)

31-08-2017 19:20:36

Wolsztyn
Nie masz naprawdę w tej chwili czym się denerwować. Odsuń tę myśl, ciesz się ciążą. Niedługo następna wizyta i wtedy czegoś się dowiesz.
Ja też bałam się bo w 11 tc na badaniu prenatalnym lekarz stwierdził że dzidziuś ma przepukline pepkowa. A po 4tyg wszystko okazało się nieprawdą.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4534, Posty: 1126051, Użytkownicy: 70093.
Ostatnio dołączył/a moooooonikak92.

Statystyki tego forum
Wątki: 459, Posty: 108763.