Debtysta

Wysłane przez dianasmerfetka 

dianasmerfetka (offline)

11-07-2017 13:36:03

Pocieszka
Drogie mamy bylam u dentystki obecnie jestem w 10tyg ciazy i mam wytrawianego nerwa zęba bardzo boli.czy to moze jakos zaszkodzoc dzidziusiowi ? smiling smiley

waniliowa (offline)

17-07-2017 08:58:34

Austria
Nie orientuje się czy to może szkodzić, ale jak poszłam w bodajże 5 miesiącu ciąży do dentystki to jedyne co zrobiła to usunęła kamień nazębny. Nie podjęła się leczenia jakiegokolwiek zęba bo uznała, że nie poda mi znieczulenia kiedy jestem w ciąży. Kazała mi czekać aż do urodzenia małej z leczeniem zębów i zrobiła jedynie plan co jest do "naprawy".

mojanatus (offline)

24-07-2017 13:17:05

Warszawa
Ja właśnie jestem w trakcie leczenia (6mc). Dostaję znieczulenie (inne niż standardowo). W tej chwili ząb jest zatruty. Teraz czeka mnie kanałowe leczenie.

MamaWera (offline)

31-08-2017 19:53:33

Wolsztyn
Mnie też w ciąży dopadły bóle zębów i jeden ząb jest już wyleczony kanałowo a drugi zatruty też na to czeka..

waniliowa, to dziwnie powiedziała Ci dentystka. Znieczulenie miejscowe jak najbardziej można podawać w ciąży. Jest ono bezpieczne. Fakt że niektórzy dentyści chcą zaświadczenie od ginekologa o możliwości podania pacjentce takiego znieczulenia ale nie ma przeciwwskazan

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4482, Posty: 1122166, Użytkownicy: 69579.
Ostatnio dołączył/a morenka.

Statystyki tego forum
Wątki: 435, Posty: 105627.