Mycie naczyń a ból pleców.

Wysłane przez waniliowa 

waniliowa (offline)

14-06-2017 19:28:03

Austria
Hej!
Mam pytanko odnośnie porad jak sobie poradzić z bólem pleców. Otóż zawsze jak myję naczynia, więc chwilkę się nastoję i naschylam przy zlewie, to bolą mnie później cały dzień plecy. Tak nisko, jakby krzyż. Nie mogę potem długo leżeć w jednej pozycji bo mam okropny problem przy ruszeniu się, wstaniu - strasznie boli i czasem kiedy wstanę potrafi mnie zgiąć w pół, tak że aż siły w kolanach odbiera i przez chwilę się ruszyć nie mogę.
Macie jakieś sposoby na załagodzenie bólu? Dodam, że jestem w szóstym miesiącu.

malgorzata_tolpa (offline)

15-06-2017 21:51:26

rzeszów
Witaj, ja tez mam problem z bólem pleców, tylko ze u mnie jest w tedy gdy długo siedze w jednej pozycji na krzesle. Musze sie chwile poruszac lub sie położyc nie raz przechodzi po chwili a nie raz dlugo boli takie uroki ciazy trzeba to jakos przemeczyc smiling smiley jestem w ósmym miesiacu.

16-06-2017 16:21:15

rzeszów
illona to najlepszy sposób smiling smiley

16-06-2017 21:00:50

rzeszów
Albo zmywarka tez dobry pomysl smiling smiley a tak serio to poprostu jak zaczniesz odczuwac ból to rób sobie przerwy odpocznij troche.

mamusia111 (offline)

20-07-2017 10:30:02

Książęcy Las
Ja tak miałam nawet nie będąc w ciąży winking smiley Długie zmywanie zawsze powodowało u mnie ból krzyża oraz części pleców po lewej stronie kręgosłupa. Mam skoliozę, więc generalnie plecy bolą mnie całe życie i przywykłam smiling smiley A teraz od 3 lat mam zmywarkę, wiec jest o niebo lepiej smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1121162, Użytkownicy: 69971.
Ostatnio dołączył/a bardziej.

Statystyki tego forum
Wątki: 448, Posty: 107274.