Czy to cód ????

Wysłane przez JustynaAcikdilli 

JustynaAcikdilli (offline)

13-06-2017 21:11:48

Grajewo
Jestem Justyna. Dziś zrobiłam z głupiego test ciążowy wyszedł pozytywny. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to ze w 2015 przeszłam ciąże pozamaciczna zakończona usunięciem jajowodu. Po roku starań okazało się ze 2 jajowodu jest zamknięty badanie HSG czyli brak szans na ciąże w sposób naturalny . Lekarz zakwalifikował mnie do Invitro na August tego roku. Ostatnia miesiączka była 11.05 czyli kolejna powinnam dostać 8.06. Dodam ze uprawiamy Sex bez zabezpieczeń gdyż nie jest to konieczne. Moja ciąża jest wyparta. Brak okresu , bolące piersi, senność, rozdrażnienie, alergia na smród papierosów i dziś pozytywny test. Dziewczyny to jest cód czy jak , ja w to je wierze . Wczoraj wróciłam z kliniki invitro byłam na rozmowie wstępnej a dziś taka niespodzianka? Powiedzcie mi czy test może się mylić ? Jutro idę do ginekologa . Mimo to piszcie co sądzicie . Pozdrawiam Justyna

14-06-2017 15:08:37

Grajewo
Witam. Dziś bylam u ginekologa tak jak wam wczoraj pisałam to jest cud !!!! Jestem w 5 tyg ciąży . Lekarz sam w to nie wierzy jajowod sam się odetkał być może od tabletek które przyjmuje regularnie mianowicie żelazo i cynk . Dostałam zdjęcie dzieciątka za tydzień następna wizyta na potwierdzenie pracy serduszka . Od dziś wierze w cuda. Pozdrawiam . Melduje się na luty 2018 ❤️

waniliowa (offline)

14-06-2017 19:18:25

Austria
Gratuluję z całego serducha! Trzymam kciuki za Ciebie i maluszka żebyście byli zdrowi.
Skoro jajowód sam się odetkał to bardzo dobrze, organizm sobie poradził z problemem. smiling smiley

14-06-2017 21:56:26

Grajewo
Dziękuje ślicznie . Ja również się cieszę . Z tego co widzę tez masz dzieciątko pod sercem oby i u was wszystko przebiegało pomyślnie . Pozdrawiam serdecznie . Ps jesteś z Austrii?

waniliowa (offline)

15-06-2017 06:57:24

Austria
Mieszkam od roku w Austrii.

15-06-2017 18:33:18

Grajewo
Ja mieszkam od 13 lat w Wiedniu . Akad. Ty Jestes ?
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1121779, Użytkownicy: 69981.
Ostatnio dołączył/a Anette92.

Statystyki tego forum
Wątki: 448, Posty: 107431.