Brązowe plamienie w pierwszym trymestrze...

Wysłane przez Martynka040290 

Martynka040290 (offline)

06-06-2017 12:48:11

Błonie
Hej
Pewnie było już mnóstwo pytań na ten temat, ale we wszystkich są różne odpowiedzi. Przedstawię Wam swoją sytuację i proszę o jak najwięcej informacji od Was.
Jestem obecnie w 8 tygodniu ciąży.
W ubiegły wtorek w pracy poczułam się dość mokro. Byłam pewna że upławy dają o sobie znać i wyszłam do łazienki zmienić wkładkę. Niestety o zgrozo zobaczyłam krew. Mi osobiście wydawało się ze jest jej dużo, zszedł ze mnie dość duży skrzyp. Od razu zwolnilam się z pracy i mąż zabrał mnie do szpitala. Zanim dojechaliśmy ( około godziny ) wkładka była już cała brudna.
Lekarka mnie zbadala na USG do pochwowo i stwiedzila ze ciąża żywa, zbadala mnie ręcznie i tu również stwierdziła brak nadżerki, macica zamknięta, zero krwiakow. Czyli na chwilę obecną wszystko ok. Zostawili mnie na oddziale przez 4 dni w których podawali nospe oraz luteine. Cały czas miałam plamienia ale już brązowe. Wypisywać mnie w piątek ze szpitala zrobili jeszcze USG ale tym razem przez brzuch i powiedzieli żeby się nie martwić bo płód się rusza i jest żywy.
Jestem teraz w domu i tak na prawe od 7 dni borykać się z brązowymi upławami. 8 mam wizytę u lekarza ale do tego czasu chyba zwariuje...
Czy miała któraś z Was taką sytuację?
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1121779, Użytkownicy: 69981.
Ostatnio dołączył/a Anette92.

Statystyki tego forum
Wątki: 448, Posty: 107431.