lutowe mamusie 2018

Wysłane przez Zuzik17 

Alak (offline)

22-04-2018 02:38:53

Sepolno krajenskie
Próbowaliśmy mleka przeciw ulewaniu, ale mała go pic nie chciała. Tak trzymała smoczek od butelki żeby tylko go nie zcisnac. My dajemy nutrilon. A dajecie standard?

Alak (offline)

24-04-2018 11:36:20

Sepolno krajenskie
Hej dziewczyny, małej od 3 dni podaje nowe krople, i zastanawiam się czy mi dziecka nie podmienili. Wypija 120 mleka odbija jej się kładę ja na bujaczek bawi się godzinkę, śmieje, gawozy, potem zaczyna płakać kładę ja do łóżeczka sama zasypia spi 2 godzinki budzi się 15 minut leży na brzuszku i turla się z brzuszka na plecki. A potem wszystko od nowa. Jest taka grzeczna i kochana. Nawet przestała ulewac. Mam nadzieje, ze juz jej tak zostanie.
A jak u was?

Isia88 (offline)

24-04-2018 17:34:21

Zgorzelec
A cóż to za magiczne krople??I na co byly przepisane malutkiej? Hihi moze powinam kupić!

Alak (offline)

24-04-2018 19:01:18

Sepolno krajenskie
W aptece mi polecili to są krople priobiotyczne, i na prawdę jak na razie działają super. Widać że małej dużo lepiej.

Isia88 (offline)

24-04-2018 19:06:30

Zgorzelec
A możesz napisać nazwę i jakie stężenie?

Alak (offline)

25-04-2018 14:56:47

Sepolno krajenskie
Probactiol mini, podaje się raz dziennie 6 kropelek. Nie wiem czy w Polsce to dostaniesz, ale zapytaj o jakieś inne krople z probiotykiem na pewno coś ci poleca w aptece. Nam na prawdę bardzo pomogły. Mała jest zupełnie inna, taka szczęśliwa i dużo mniej płacze, i śpi.

alexia0806 (offline)

08-05-2018 17:31:40

Przymiarki
Hej dziewczyny
Jak tam się czujecie ??moja Sarunia juz kolo 7 kg ma gaworzy jak do niej mowie
Byliśmy ostatnio nad morzem bo tam mam rodziców starsza sie wywsciekala a mlodsza spala caly czas piekna pogodę mieliśmy
Ja zaczęłam dietę by w miare dobrze się czuć
Dzis pierwszy raz Sarę miałam w nosidełku fajna sprawa jak sie ma drugie starsze i do przedszkola trzeba zaprowadzić
Ogólnie jakoś leci
Buziaczki opowiadajcie co u Was ile juz dzieciaczki ważą

<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="

Alak (offline)

09-05-2018 21:29:27

Sepolno krajenskie
Hej dziewczyny, moja malutka w zeszła środę pierwsze szczepienia, po nich dwa dni lekkiej gorączki.
Alexia no to masz małego klopsika u nas niecałe 5 kilo.
No my juz po chrzcinach, mszę przespala, ale przy chrzcie rozplakala się tak mocno ze dopiero w samochodzie się uspokoiła.
Przyjechała teściowa i ja małą rozbiera bo upał prawie 30 stopni a teściowa ja ubiera. Hehe i tak w kółko.
Tez byliśmy nad morzem chyba jej służyło bo spala w nosiku 4 godziny.
Po za tym kolki co wieczór przez godzinę, juz krople nie działają tak dobrze.
Lidia próbuje powtórzyć po mnie a gu jak narazie wychodzi jej tylko aaaa a gu to usta układa ale ni ma dźwięku hehehe
A co u was jak samopoczucie? Jak malenstwa.

Isia88 (offline)

09-05-2018 22:58:28

Zgorzelec
Cześć dziewczynywinking smiley
Alexia-brawo za samozaparcia jeśli chodzi o dietę!gratuluję też że Sarunia tyle waży ! Na pewno do schrupaniawinking smiley nasza Larissa ledwo 5kilo niecałe 5. U mnie zdrowotne niefaknie- nie kurczy mi się w ogóle macica, tydzień po połogu Dostałam okres:/// obfity bardzo i do dziś dni a ss jeszcze plemienia a to 27 dzień z rzędu szok!i mam ale wyniki z morfologii trójglicerydów itd źle się odżywiać o ile w ogole jem. Za mało warzyw owoców! Za dużo słodyczy chipsów coli itd

Isia88 (offline)

10-05-2018 08:08:09

Zgorzelec
Alak-super że macie pierwsze szczepienia za soba! Jakie wybrałaś?dobrze że większych skutków nie było. My jeszcze przed szczepieniem.ach te teściowa!idzie zglupiec jak te dzieci ubierać! Haha
Ooo widzę że o nie byliście z dzieciaczkami nad morzem!! My się wybieramy za tydzień i jestem mega ciekawa jak Larissa się będzie zachowywać w trasie i na miejscu!
Moja Larcia też jeszcze mało gadusia, ale interesuje ja troszkę karuzela w łóżeczku i udało jej się raz pięknie złapać i potrzssac grzechotka! Hehe też tak macie że małe rzeczy, postępy tak was cieszę??? Pozdrawiam Was serdecznie :*
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5006, Posty: 1209171, Użytkownicy: 72193.
Ostatnio dołączył/a monika9303.

Statystyki tego forum
Wątki: 702, Posty: 140496.