Termin STYCZEŃ 2018 dziecko ze smoczkiem

Wysłane przez aaniaa1985 

aaniaa1985 (offline)

04-05-2017 09:44:03

Okolice Wodzisławia Śląskiego
Właśnie o 8:10 rano pojawiły się 2 kreseczki...dlatego od razu zakładam wątek, bo kto jak kto, ale baba babę zrozumie choćby nie wiem jak facet chiał, to nie da rady.
Szczególnie jak się nastrój zmienia z minuty na minutę.

Na początek - witam winking smiley
Mam nadzieję, że nie zostanę tu sama do stycznia, bo zwariuję smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Nela (offline)

06-05-2017 13:42:56

Szczecin
Cześć Aniu! smiling smiley
Jakże się cieszę, że tu jesteś smiling smiley
Ja robiłam pierwszy test 02 maja i drugi dzień później, obydwa pozytywne smiling smiley
Wczoraj byłam u ginekologa ale niestety jeszcze za wcześnie, żeby cokolwiek było widać na USG.
Dzisiaj pojechałam zrobić wynik beta hcg z krwi i wyszło 696,100 mIU/ml, czyli 4-5 tc.
Za tydzień idę ponownie do ginekologa, może już coś będzie widać smiling smiley
Jak Twoje samopoczucie?

aaniaa1985 (offline)

06-05-2017 13:54:22

Hej Nela smiling smiley
A już myślałam, że sama zostanę smiling smiley
No nieźle poszalałaś z testami i resztą hehe
Pierwsze dziecko?
Ja tak wariowałam przy 1. 5 testów, beta hcg, ale na szczęście sąsiadka mnie opamiętała, bo też mówiła, że na ginekologa za szybko w 5 tygodniu smiling smiley

Teraz spokojnie... 1 test, brak miesiączki, wielkie cycki mi wystarczą winking smiley
Lekarza mam 22.05 więc trzeba poczekać.

Samopoczucie ok...jedynie spać mi się chce i tak mnie pobolewa w podbrzuszu, ale to wynik powiększania się macicy.
Poza tym lubię kijki nordic walking z moim psem i aż mnie korci by przejść zaś 10 km, ale nie chce przesadzić. W pierwszych 3 miesiącach bardziej trzeba się oszczędzać winking smiley

Nela (offline)

06-05-2017 14:16:44

Szczecin
Nie pierwsze smiling smiley Mam córeczkę, która we wrześniu skończy 8 lat.
Aczkolwiek staraliśmy się z mężem o drugie prawie rok, dlatego tak latam i sprawdzam smiling smiley
Też mam wielkie piersi i bolące sad smiley podbrzusze też mnie rwie trochę i też bym spała bez opamiętania grinning smiley

aaniaa1985 (offline)

06-05-2017 14:23:07

Asia moja ma w sierpniu 6, tak więc różnica będzie 7 lat smiling smiley jak dla mnie ok smiling smiley
Z mniejszą różnicą wieku ja bym nie ogarnęła - szczerze. Każdy jest inny winking smiley
No to co...? odzywaj się smiling smiley
Zmykam na dwór. Miłego weekendu! (bezdeszczowego)

Regenbogen (offline)

07-05-2017 18:53:27

Czesc Dziewczeta,
Jak sie czujecie? Chcialabym dolaczyc do Was, bo jak wiadomo w kupie razniej! Podoba mi sie to forum,bo obie jestescie juz doswiadczonymi mamciami. Nic nie ujmujac nowym smiling smiley Ja mam tez 5 letniego chlopca.
Co do objawow, to nic szczegolnego. Drobne rzeczy na ktore nie zwrocilabym uwagi, gdbybym juz wczesniej nie podejrzewala ciazy. Dzisiaj upewnilam sie w moim przekonaniu. Sa dwie wyrazne kreseczki. Jeszcze niedawno myslalam, ze juz pieluchy , nocniki i pobudki nocne sa za mna a tutaj okazalo sie,ze na nowo wszystko przede mna winking smiley
Dziecku mielismy powiedziec po wizycie u ginekologa, ale maz nie wytrzymal i juz synkowi opowiada o rodzenstwu... Natomiast syn twierdzi,ze zamiast siotry czy brata, woli Lego... dziecko z samochodem Ot, cala moja rodzina. Pozdrawiam Was goraco!

Nela (offline)

07-05-2017 20:34:06

Szczecin
Cześć Kochana!
Pewnie, że w "kupie" raźniej grinning smiley
Młody wygrał z lego hahahahaha
U nas to ja nie wytrzymałam i powiedziałam Oliwce, że będzie miała rodzeństwo bo od roku już mówiła, że chciałaby mieć siostrę albo brata smiling smiley Chociaż jak ostatnio stwierdziła "wolałabym siostrę ale jak nie da rady to brat też może być" grinning smiley

amiluska (offline)

07-05-2017 20:49:39

Gliwice
Witam dziewczynki smiling smiley
Dziś robiłam test i wyszły 2 kreskismiling smiley lekarza jeszcze nie mam umówionego smiling smiley
To moja 2 ciąża.
Mam nadzieję, że nam tu będzie miło i przyjemnie. Póki co z objawów to tylko bóle piersi i do wczoraj miałam bóle brzucha jak przy miesiaczcesmiling smiley

Pozdrawiam Was :*

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-05-07 20:51 przez amiluska.

Regenbogen (offline)

07-05-2017 21:37:13

Myślę, że będzie coraz więcej Styczniówek the finger smiley

aaniaa1985 (offline)

08-05-2017 10:32:09

Cześć Regenbogen i amiluska i Nelka !
Zawsze jak słyszę tekst "w kupie raźniej" to padam ze śmiechu smiling smiley
No jasne, że raźniej, a z pewnością cieplej hahahaha

Wiecie - ja też nie z tych co czekają 3 miesiące i potem mówią o ciąży. Co ma być i tak będzie.
Mojej małej powiedzieliśmy ... miała zgadnąć co mamy za niespodziankę i nowinę:
były króliczki bunnies, książki, puzzle, koraliki itp... mówię: ma 2 rączki, 2 nóżki
Asia: dziecko? i z nami nie gadała 15 minut. Potem się poprzytulałyśmy w łóżku i pytam co się stało i żebym jej mogła pomóc to musi ze mną pogadać.
Na co mała: bo będzie ryczeć i mi kraść i ślinić zabawki hahaha smiling smiley

Cała moja córkasmiling smiley Ale już się cieszy, najlepszym koleżankom się pochwaliła i jest ok smiling smiley

I oczywiście innej opcji niż "siostrzyczka" nie przyjmuje winking smiley

Objawy? senność i poddrażnione sutki, czasem pobolewanie w podbrzuszu smiling smiley

Cieszę się, ze jesteście turlanie po kanapie

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6311, Posty: 1165934, Użytkownicy: 69351.
Ostatnio dołączył/a Mammitta.

Statystyki tego forum
Wątki: 564, Posty: 107969.