Ćwiczenia w ciazy

Wysłane przez Kaskra33 

Kaskra33 (offline)

01-05-2017 10:54:14

Stoki
Witam. Zastanawiam sie nam ćwiczeniami ale problem jest w tym zewczesniej nie cwiczylam a jestem w 12 tygodniu ciazy .. Slyszalam ze ttzeba uwazac jesli sie wczesniej nie cwiczylo jakie mavie doswiadczenia w tym temacie. Kasia

Kaskra33 (offline)

02-05-2017 15:16:22

Stoki
powaznie nikt z was nie cwiczy?

MamaWera (offline)

31-08-2017 18:57:31

Wolsztyn
Też od początku myślę żeby zacząć ćwiczyć, ale w I trymestrze moją wymówką był strach przed przeforsowaniem i poronieniem. Teraz jakoś "nie mam czasu". Myślę nad kupnem piłki do ćwiczeń

kawa_bez_papierosa (offline)

18-09-2017 09:41:16

Poznań
Ćwiczę od ok. 14 tc. Bardzo polecam każdej ciężarnej. Ćwiczenia dla ciężarnych absolutnie nie są forsowne tak jak standardowe fitnesowe wygibasy, a pomagają zachować sprawność fizyczną, przygotowują do porodu (rozciąganie, ćwiczenia mięśni dna miednicy, pozycje porodowe), uczą oddychania.
Standardowo powinnaś zapytać lekarza o brak przeciwskazań, ale większość prawidlowo przebiegających ciąż kwalifikuje się do ćwiczeń. Ja chodziłam do 39 tc raz w tygodniu na zajęcia przy szkole rodzenia plus ćwiczenia w domu. Teraz, w 40 tyg. ciąży rozciągam się w domu.

aktoto (offline)

25-09-2017 18:36:29

Kraków
To prawda, ja przed ciążą chodziłam na taniec brzucha i chociaż są szkoły, które oferują taki taniec dla ciężarnych, to moja trenerka mówi, że ona absolutnie nie zaleca i absolutnie nie przyjmuje ciężarnych na takie zajęcia! Więc najlepiej jakiekolwiek chcesz ćwiczenia zacząć zapytać najpierw lekarza prowadzącego ciążę, a potem trenera z tej dziedziny, nie zaczynaj nic sama, szczególnie, jak wcześniej nie ćwiczyłaś i Twój organizm nie jest przyzwyczajony.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1121779, Użytkownicy: 69981.
Ostatnio dołączył/a Anette92.

Statystyki tego forum
Wątki: 448, Posty: 107431.