Mamy na pazdziernik 2017

Wysłane przez Ewa61 

Ewa61 (offline)

27-03-2017 12:20:29

Marcel

Ewa61 (offline)

27-03-2017 13:09:20

Marcel
Witam,

Mam na imie Ewa, jestem w 9 tygodniu ciazy. Jest to moja druga ciaza. Wedlug wyliczen termin mam na 28 pazdziernik ale wszytskiego sie dowiem po pierwszym USG, ktore mam 18 kwietnia. Mieszkam w Londynie a tutaj jest WSZYSTKO inaczej smiling smiley

0202oliwcia (offline)

27-03-2017 14:43:56

Witaj Ewa ja Mam na Imię Sylwia lat 27 również druga ciąża najprawdopodobniej druga córeczka ciąża termin porodu różnie 1 pazdziernika albo 27/28 września

Ewa61 (offline)

27-03-2017 16:20:53

Marcel
Czesc Sylwia,
Powiedz jak sie czujesz ? tak samo jak w pierwszej ?
Ja calkowicie inaczej znosze druga ciaze-gorzej. Od momentu kiedy sie dowiedzilam ze jestem w ciazy mam nudnosci, jestem strsznie zmeczona i nie mam ochoty na nic. Nie wymiotuje ale czesto mam tak ze czuje ze chce i nagle sie robie strsznie glodna i musze cos zjesc. I do tego od tygodni mam strszne dreszcze.
Napisalas ze najprawdopodobniej coreczka ? dlaczego najprawdopodobiej ? smiling smiley

0202oliwcia (offline)

27-03-2017 19:28:15

kochana dlatego najprawdopodobniej bo usg było w 12tc i gin mówił że jego zdaniem będzie kobietka ale że na tak wczesnym etapie niczego nie można być pewnym smiling bouncing smiley co do samopoczucia to od 6tc mam mdłości kilka razy wymiotowałam i strasznie bolą mnie cyce makabra w pierwszej ciąży nie miałam wcale mdłości żartowniś a no i teraz ciągle chce mi się spać , ta ciąża jest cały czas dla mnie nie do końca taka że mogę się z niej cieszyć bez obaw ponieważ to ciąża zagrożona jestem po 4 poronieniach i mam zdiagnozowane poronienia nawykowe

Asiatko31 (offline)

29-03-2017 10:19:27

Podkościele
Czesc dziewczyny. Mam na imie Aska i mam termin na koniec października. Rowniez mieszkam w UK jak Ty Ewa i niestety musze czekac na usg az do 12 tygodnia. Mam tylko powiekszone piersi i ogromny apetyt.Boje sie strasznie bo w tamtym roku poronilam.

Ewa61 (offline)

29-03-2017 14:43:02

Marcel
Na kiedy masz dokladnie termin? Ja 28 . MOj brzuch jest juz duży bardzo :/ mysle żeby pójść do polskiego ginekologa na usg , mam przeczucie ze to bliźniaki. A który szpital wybrałaś jesli mogę spytać ?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-03-29 14:43 przez Ewa61.

Asiatko31 (offline)

29-03-2017 18:38:40

Podkościele
Na 27 pazdziernika. Ja mieszkam w Windsorze i ide do Frimley. Ja tez mam ogromy brzuch bo duzo jem( naprawde duzzoo) ale poztym to nie mam innych objawow. Jestem po on vitro w pl. Bylam juz dwa razy na usg. Ostatnio slyszalam bicie serduszka. Ale kolejne mam za dwa tygodnie i strasznie sie boje.

mamusia111 (offline)

30-03-2017 10:49:32

Książęcy Las
0202oliwcia
Witaj Ewa ja Mam na Imię Sylwia lat 27 również druga ciąża najprawdopodobniej druga córeczka ciąża termin porodu różnie 1 pazdziernika albo 27/28 września
Skąd wiesz, że 2 córeczka? Tak szybko było cokolwiek widać na USG? Ja mam termin na 14 październik, a na USG widać było ogólny zarys bobaska i gdyby pani mi nie tłumaczyła co jest czym, to miałabym problem winking smiley

mamusia111 (offline)

30-03-2017 10:54:01

Książęcy Las
To też moja 2 ciąża smiling smiley Na szczęście czuje się tak jak w pierwszej - czyli jedynymi objawami są większe piersi i w zasadzie teraz troszkę większy już brzuch. Myślę, że bardzo szybko mi "wyskoczył", ale to pewnie wina tego, że to 2 ciąża. Rano jest jeszcze ok, ale wieczorem wyglądam jak w 7 mcu winking smiley

Kupujecie już coś dla maluszków? Ja w 1 ciąży wiele rzeczy dostałam i troszkę mi brakowało tych przygotowań i kupowania. Teraz chciałabym zacząć wcześnie, żeby rozłożyć wydatki. Zaczęłam oglądać już wózki (na razie tylko orientacyjnie jakie są nowości i ceny; polecacie coś fajnego na nierówne tereny, ale też ŁADNEGO? smiling smiley) i zdecydowałam się, że w kwietniu na pewno już kupię łóżeczko. Wybrałam dostawkę Chicco Next2Me. Troszkę kosztuje, dlatego chcę to już mieć z głowy. Ale widziałam je "w akcji" u koleżanki i jest to świetne rozwiązanie, ona też się nie może nachwalić jak jej pomogło po cesarce. No i jest to super alternatywa przy wahaniach czy spać razem czy osobno z dzieckiem smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4488, Posty: 1122721, Użytkownicy: 69595.
Ostatnio dołączył/a saandraa.

Statystyki tego forum
Wątki: 436, Posty: 105672.