Wózek dziecięcy Szczecin

Wysłane przez Weronika91 

Weronika91 (offline)

03-02-2017 12:10:18

Cześć jak w temacie, gdzie kupić wózek dziecięcy w Szczecinie? Jakie sklepy polecacie? smiling smiley

mamas (offline)

13-06-2017 13:18:49

Józefów
Mi się podobają ale ja ogólnie jak przyszło wybrać wózek nie mogłam się zdecydować, wszystkie mi się podobały w każdym w sumie coś innego było fajne ale najbardziej ładny i jednocześnie praktyczny okazał się Amelis hugo, bardzo mi zależało na podwójnej amortyzacji, dużych kołach i porządnej wentylacji bo przecież zaraz upały się zaczną i dziecko nie może się dusić w słabo wentylowanym wózku

Isia88 (offline)

21-08-2017 15:11:59

Zgorzelec
Cześć mamas!
powiedz proszę czy kupiłaś ten wózek Amelis Hugo? jestem na początku 4 miesiąca ciąży ale już powoli oglądam wózki... i przyznaje tez mi się bardzo ten spodobał , z tego co próbowałam pojeździć po sklepie super się prowadził, stabilny a nie taki rozdygotany jak inne. Bedę wdzięczna za odpowiedźsmiling smiley pozdrawiam serdecznie Iza

Lucynka (offline)

16-10-2017 14:33:31

Kartuzy
Wózek już mam, ale szukam torby do wózka, może ktoś coś poleca?

Sarah_sol (offline)

17-10-2017 12:49:42

Warszawa
Wózek dla mnie jedyny słuszny to hartan. Nowy to spory wydatek ale można szukać używanych. Ewentualnie baby jogger. Akurat uważam, że używane wózki są całkiem spoko. Na olx jest masa ogłoszeń no i można od razu podjechać zobaczyć. Nie uznaję wysyłki takiego sprzętu bez obejrzenia.

Torba do wózka to temat rzeka. Jestem zwolenniczką podejścia, że to bardziej torba dla mamy niż wózka czy dziecka, więc powinna być bardziej kobieca, elegancka niż taka "podróżna". Przyda się w wielu sytuacjach i ja np. w weekendy spotykając się ze znajomymi mam ze sobą tylko taką "wózkową" torbę, w której mam rzeczy swoje i dzieci. Ja akurat mam plecak który jest też torbą. Takie 2 w 1.

Można kupić fajne torby, plecaki już za 200 zł i to się opłaca bo się przydaje do ok 3-4 nawet roku życia dziecka. Wydatek się rozkłada na lata. Zobacz torby babyono na allegro. Możesz nawet wynegocjować darmową przesyłkę jak dobrze poszukasz.

mamas (offline)

15-11-2017 13:50:15

Józefów
Isia88
Cześć mamas!
powiedz proszę czy kupiłaś ten wózek Amelis Hugo? jestem na początku 4 miesiąca ciąży ale już powoli oglądam wózki... i przyznaje tez mi się bardzo ten spodobał , z tego co próbowałam pojeździć po sklepie super się prowadził, stabilny a nie taki rozdygotany jak inne. Bedę wdzięczna za odpowiedźsmiling smiley pozdrawiam serdecznie Iza

Przepraszam, nie zauważyłam wcześniej pytania, pewni już za późno na odp ale tak, kupiłam używamy i jestem z tego wózka bardzo zadowolona, jest tak świetny jak wygląda i polecam go z całego serca

Isia88 (offline)

20-11-2017 13:53:04

Zgorzelec
Mamas- dziekuje za odp, ale faktycznie za poznosmiling smiley

Domeya- mam nadzieję o życzę żeby konserwatywni teściowej skoro mają dużo do powiedzenia - to równie dużo dorzucą do zakupu!

My z mężem oczekujemy pierwszego dziecka- coreczkismiling smiley dużo czasu poświęciłam na szukanie czytanie forum itd zastanawialiśmy się między HugoAmelis a Anex sport i stanęło na Anex sport. Kupiliśmy używamy 2 w 1 + nosidełko rozkładane kiddy pro czy jakoś tak. Pani od której kupiliśmy to wszystko , zakupiła na swoj koszt nowy materacyk do gondoli( dostaliśmy go przesyłka z paragonem-75zl ) dorzucila rogala do karmienia , parasole do spacerówki, oczywiscie moskitiera torba do wózka dla mamy i jeszcze kombinezon zimowy.za wszystko zapłaciliśmy 2 tysiące. Córcia ma się urodzić pod koniec lutego także mam nadzieję że się sprawdzismiling smiley no i kolor piekno bialo-rozowo-szarysmiling smiley
Powodzenia mamy w zakupachsmiling smiley
Pozdrawiam
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4534, Posty: 1126051, Użytkownicy: 70093.
Ostatnio dołączył/a moooooonikak92.

Statystyki tego forum
Wątki: 459, Posty: 108763.