dołączam do grupy kwietnióweksmiling smiley

Wysłane przez AnkaS 

AnkaS (offline)

01-10-2016 19:30:45

Kraków
Cześć dziewczyny,

rozpoczęłam właśnie 10 tydzień ciąży... to mój pierwszy razsmiling smiley z OM termin porodu jak na tę chwilę wskazuje na 30 kwietnia. Dzisiaj miałam już drugą wizytę i na usg widać było już 3,5cm naszego "szczęścia"smiling smiley Dodam, że mam 31 lat i od prawie 3 lat usilnie z mężem staraliśmy się o powiększenie naszej rodziny. Było już tak, że nawet korzystałam z kliniki niepłodności, bo niby wszystko u mnie i u męża było ok, wszystkie badania wychodziły idealnie, a rezultaty żadne. Już miałam umawiać się na laparoskopię a tu proszę! dwie upragnione kreski na teściesmiling smiley od razu jak się dowiedzieliśmy poszłam na l4, bo niestety moja praca jest mega stresująca, więc pozwoliłam Sobie na chwilę oddechu, na szczęście pracodawca jest bardzo dobry i nie robi w tej kwestii problemów.
Jeśli chodzi o przebieg ciąży to nawet lekarz dzisiaj się ze mnie śmiał bo pożaliłam mu się, że nie mam żadnych ciążowych uciążliwości... nie miałam mdłości, żadnych zachcianek, przez kilka dni jedynie byłam bardziej senna w ciągu dnia, a jestem osobą której szkoda dnia na spaniesmiling smiley Powiedział, żebym cieszyła się tym stanem jak najdłużej, bo jeszcze to wszystko może się zmienić.

Czy jest tutaj jakaś osoba z Krakowa?
Pozdrawiam Was wszystkie bardzo serdecznie!!

[link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4508, Posty: 1120244, Użytkownicy: 69953.
Ostatnio dołączył/a Katrina3103.

Statystyki tego forum
Wątki: 447, Posty: 107089.