Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

kiara_q (offline)

25-10-2016 20:19:32

Wieliszew
Aga nikt Ci nie powie czy jesteś w ciąży dopóki nie zrobisz testu. Jutro wstawaj skoro świt i działaj!!!! Trzymam kciuki.
Każda ciąża jest inna więc objawy też możesz mieć inne, ale równie dobrze możesz nie mieć okresu z powodu przebytej infekcji.

Poxik (offline)

25-10-2016 21:43:08

Rób test, dla świetego spokoju smiling smiley

agnieszka_fratczak (offline)

26-10-2016 09:59:43

Dzień dobry ; ( niestety test wyszedł niegatywny ... i nie wiem co mi jest sad smiley a miałam nadzieję że jednak pojawia się dwie kreski. Moja teściowa skierowała to tak "widzisz mówiłam że jesteś chora" ... "rodzeństwa jednak nie bedzie" ... zawsze można na nią liczyć. ..

Poxik (offline)

26-10-2016 10:45:24

Nie ma co sie łamać tylko bierzcie sie do roboty smiling smiley teściowa jeszcze sie zdziwi smiling smiley

Kika444 (offline)

26-10-2016 11:14:46

Nowy Sącz
Agnieszka najlepiej idź do ginekologa, może masz jakaś infekcje, zapisze Ci leki na wywolanie okresu i ustabilizuje Ci wszystko, wtedy na spokojnie będziesz się mogła starać o rodzeństwo dla synka :-)

Dziewczyny co tam u Was???

Ja jestem od początku na l4 (moja praca niestety nie nadaje się dla kobiet w ciąży) i całymi dniami leżę w łóżku, pogoda też nie zachęca do jakichkolwiek aktywnosci i nie wiem czy od leżenia czy to mój objaw, ale kompletnie nie mam siły żeby nawet iść do łazienki, czy zrobić sobie herbatę, jestem taka słaba jakbym zaraz miała zemdlec, a wieczorem to już jest jakaś masakra, mam nadzieję że to chwilowe bo idzie się wykończyć :-\

Poxik (offline)

26-10-2016 11:31:21

Kika444 który tydzień u Ciebie?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-10-26 11:35 przez Poxik.

Pinki91 (offline)

26-10-2016 13:33:01

Hej ja wczoraj 2 razy haftowalam a dzisiaj plamie (zdazylo mi sie juz 2 razy) lekarz mowi, ze raczej wszystko jest ok , nic nie zrobie musze mu zaufac i dotrwac do pierwszej wizyty za niecale 2 tygodnie.

Z tym haftowaniem to byla smieszna sprawa xD ogladacie mam talent? Tam byla taka babcia co przyleciala z Ameryki i strasznie piala, mi sie tak slabo zrobilo jak ja luvhalam, że nie wytrzymalam hahaha xd

Dzisiaj o dziwo mam sile. Maz wyjechal na 3 dni i stwierdzilam, ze nie moge tylko lerzec i myslec o tym jak mi slabo, zle i wogole. Wyszlam z wyra, posprzatalam troche, przyszykowalam troche jedzenia, zeby nie musiec ciagle robic jak sie zle poczuje. Wogole to od 3 dni nie jadlam nic cieplego, nie jadlam obiadu, nie jem miesa i nie wiem co jesc xd teraz mam na stoliku banany, marchew, grejfruta, krakersy, wode , galaretke malinowa i wczorajsza zachcianke chipsy :p mam dzis ochote na knedle ze sliwkami, ale nie mam az tyle sily zeby isc di sklepu, bo po drodze zglodnieje pewnie 10 razy i zemdleje (mam az 600m) hahaha

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

26-10-2016 13:40:48

Hej dziewczyny

w piatek mam wizyte u ginekologa, nie moge sie doczekac, ale boje sie z drugiej strony czy wszystko bedzie ok. Ten strach to bedzie mi chyba zawsze towarzyszyl. Tak czy owak trzymajcie za mnie kciuki.

Jesli chodzi o smaopoczucie to jest ok, daje sie przezyc. Zauwazylam, ze gorzej sie czuje lezac caly dzien na kanapie. Im jestem bardziej aktywne tym latwiej mi prztrwac dzien. Nadal mam problemy trawinne, uczucie pelnosci towarzyszy mi ciagle. Przeszkadzaja mi wszystkie zapachy, nawet zapach spadajacych lisci mi przeszkadza. Do tego brak energii - rz obowiazkow domowych to robie tylko absolutne minimum.

Jesli chodzi o mieszkanca mojego brzuszka to jakos mam przeczucie ze bedzie to chlopak. Mam juz coreczke i chcialabym synka, i mysle ze sie udalo. Oczywiscie bede szczesliwa maja i druga coreczke. Oby malenstwo bylo zdrowe.

Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i trzymajcie sie cieplo.

Kika444 (offline)

26-10-2016 16:35:08

Nowy Sącz
Poxik jutro zaczynam 9 tydzień :-)

Pinki91 na pewno wszystko będzie ok :-) ja też w 5 tyg. plamilam i nawet dwa razy byłam na IP, każdy lekarz twierdził, że póki to nie jest czysta krew tylko tak jak ja na brązowo i nie ma przy tym jakichś ostrych bólów to nie ma się co przejmować :-) ja cały czas leżałam, wstałam tylko do łazienki i po kilku dniach przeszło i mam nadzieję, że już nie wróci :-) za Ciebie i Twoja fasolkę też trzymam mocno kciuki, dużo odpoczywaj.

Zulu_gula (offline)

26-10-2016 17:15:24

Gdańsk
Kika444, jakim cudem przekonałas lekarza, żeby dał Ci l4???? Ja się z moim wykłócałam, bo pracuje jako kosmetolog i teraz sytuacje mam taka: manicure, pedicure odpada, bo chemia opary aceton itd., na twarz nie można mi zapisywać, bo jak przyjdzie klientka to nie mogę jej zrobić, ani kawitacji (ultradźwięki), ani fali radiowej, ani laser No nic!!!!! Na co on mi powiedział, ze ma to w dupie i pracodawca ma mi coś wymyślić. Z tym, ze ja dostaje najniższa krajowa + procent od zabiegów, a jak mam dostawać ten procent jak nic nie mogę robić????? Jestem załamana sad smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6310, Posty: 1196507, Użytkownicy: 69180.
Ostatnio dołączył/a kidai.

Statystyki tego forum
Wątki: 560, Posty: 106888.