Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Pinki91 (offline)

25-10-2016 11:30:36

Hej U mnie dzisiaj nie za ciekawie. Oczywiscie z powodu mdlosci . Obecnie dokuczaja coraz bardziej juz nie tylko w dzien, ale i w nocy. Nad ranem byl przelom i po raz pierwszy no zwymiotowalam. Poczulam ulge i zasnelam na godzine, bo mdlosci wrocily . Zrobilam sobie 2 kromki chleba z maslem i miete, ale bylam tak spiaca ze na wpol spiac zjadlam mniejsza kromke u zasnelam :p i oto jestem :p

Ja nie patrzylam jeszcze na nic, bo nawet nie widzialam jeszcze dzidziusia. Nic nie kupuje, bo jakos wierze w ten glupi zabobon. Co prawda mam juz w donu wozek i lozeczko po moim 5 letnim bracie smiling smiley)) jesli bedzie chlopak na pewno cos sie kupi, ale pewnie duzo dostaniemy, bo w rodzinie same chlopaki. Jesli dziewczynka to bedzie trzeba wszystko kupowac . I fajnie nie ma nic lepszego od kupowania malych sukienek grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

kiara_q (offline)

25-10-2016 12:00:12

Wieliszew
Oj Pinki współczuję! Ja w obydwu ciążach biorę elevit pronatal w jego opisie jest że łagodzi typowe dolegliwości ciążowe, niewiem ile w tym prawdy ale ja w obu ciążach jak narazie nie wymiotowałam tylko czasem mnie zemdliło. Podobno imbir też pomaga, w każdym bądź razie mnie po nim niedobrze

Pinki91 (offline)

25-10-2016 12:35:35

No mi niestety nic nie pomaga, próbowakam wszystkiego co tylko wyczytalam, jesc malo i czesto, duzo pic, wit B6, imbir, migdaly, mleko, zjedzenie czegos przed wstaniem i juz nie pamietam co jeszcze :p chwilowo pomagalo tylko uciskanie reki, ale jest to ciezkie przy mdlosciach 24/7. Wiecie co ja jestem twarda i malo co jest mnie w stanie pokonac. Zawsze interesowalam sie ciaza i sama nie moglam sie doczekac, a tu taki paikus, że nie mam z tego wogole radosci chodze tylko i narzekam, az mi glupio, ale po prostu nie wiem ile tak mozna wytrzymac. Jestem zmeczona i zaniedbana. Mam wogole przeczucie ze to co bedzie dalej lacznie z porodem to pikus w porownaniun do teraz grinning smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Poxik (offline)

25-10-2016 12:44:51

A ja sie zapytam z innej beczki...jak u was z ochotą na sex? Bo ja mam wrażenie ze we mnie zamarła.....

Kiara_q ja to nawet jak jeszcze nie byłam to zawsze zrekalam na ciuszki dla dzieci :p ale teraz jeszcze sie powstrzymuje :p

kiara_q (offline)

25-10-2016 12:49:58

Wieliszew
Poxik u mnie z seksem bida z nędzą, tak jak w poprzedniej ciąży nic mi nie wolno, za to sny mam odlotowe. młody kozak

kiara_q (offline)

25-10-2016 12:52:24

Wieliszew
Pinki wytrzymaj do końca trymestru później podobno wszystko mija. Trzymam za ciebie kciuki

Zulu_gula (offline)

25-10-2016 13:55:44

Gdańsk
Hej dziewczyny, tak się cieszę, że nie jestem sama! smiling smiley Mam 24 lata, jestem 2 lata po ślubie i to moja pierwsza ciąża. Przybliżony termin porodu mam na 3 czerwca. Okropnie się stresuje tak jak Poxik, że będzie pusty pęcherzyk! ;( a najlepsze jest to, ze obie mamy w czwartek usg i się dowiemy smiling smiley 2 tygodnie temu zrobiłam sobie juz usg i było takie mini mini ziarenko ale czytałam, ze może zniknąć!! ;( Dodam jeszcze, ze oprócz troszkę tkliwszych piersi nie mam żadnych objawów, przez co jeszcze bardziej panikuje...

P.S. Czuje, ze jeśli fasolka jest, to test to chłopczyk smiling smiley

Poxik (offline)

25-10-2016 15:30:34

Zulu_gula myślimy pozytywnie i trzymamy mocno kciuki!!smiling smiley w czwartek sie okaże wszystko smiling smiley pisz odrazu!! smiling smiley ja tez prócz piersi większych nie mam zbyt wiele objawów, nie mam mdłości itp ale to akurat moja mama tez nic nie miała smiling smiley tyle co mnie czasem zaboli brzuch w różnych miejscach smiling smiley

kiara_q (offline)

25-10-2016 15:37:59

Wieliszew
Witaj Zulu_gula fajnie że pojawiła się nowa fasolka!!!!!! Napewno wszystko będzie dobrzeurodzinowe baloniki

agnieszka_fratczak (offline)

25-10-2016 19:28:53

Witajcie, mam na imie Agnieszka mam 25 lat i jestem tutaj Nowa. Mam już 21 miesięcznego synka .podejrzewam że jestem w ciąży bo z mężem się nie zabezpieczamy. Okres spóźnia mi się już 13 dni a dodam że od 6 miesięcy miałam cykl regularny. Od około 1.5 tygodnia boli mnie codziennie głowa a od tygodnia jestem bardziej zmęczona i senna (czasami zdarzy mi sie zasnac pod wieczor) ... 3 tygodnie temu mialam infekcje intymna, miałam kilka dni rozkojarzenia ale minęły. .. dzisiaj o 5 rano obudziły mnie nudności a w pracy około 11 wymiotowalam ( w pierwszej ciazy nie mialam zadnych nudnosci) dodam jeszcze ze teściowa mówi mi ze mam grypę zoladkowa ... Tak samo w pierwszej ciazy bolały mnie piersi a teraz nic mnie nie boli. Brzuch mnie boli czasami jak przed okresem ... i jeden dzien mialam w ustach posmak metaliczny niczym krew by mi sie gdzies lała ale nic nie bylo ... Bardzo proszę powiedzcie mi czy ja już panikuj czy ro są objawy ciazy. Jutro będę rano robić test ciazowy ale nie daje mi to spokoju i postanowiłam napisać
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6062, Posty: 1185383, Użytkownicy: 68333.
Ostatnio dołączył/a agus1234.

Statystyki tego forum
Wątki: 573, Posty: 103978.