Czerwiec 2017

Wysłane przez nadina32 

Kika444 (offline)

11-01-2017 22:26:28

Nowy Sącz
Gracjanna no już pięknie widać kraglosci brzuszka :-) już na pewno na tych najbliższych wizytach poznacie płeć dziecka :-) Pinki jutro po wizycie koniecznie daj znać jak było :-)

ja musiałam znowu zaktualizowac suwaczek, bo znowu termin mi się zmienił ;-) ktoras ostatnio zastanawiala się jak zrobić taki suwaczek to najpierw w google sobie można wpisać "suwaczki ciazowe", krok po kroku sobie go zrobic i na koncu zatwierdzajac wyskakuje link do skopiowania, należy go skopiowac, wejść tutaj na ebobas'a na swój profil - "edytuj" - "ustawienia forum" - "podpisy" i tam wkleic ten link ;-)

Właśnie przed chwilą mnie ponioslo i zamowilam ze stron internetowych troche ubranek, chociaż mama mi mówiła że to jeszcze za wcześnie, ale nie moglismy się powstrzymac z moim, który zamiast mi odradzac na razie kupno to jeszcze dogadywal "wez jeszcze to.... i to też"

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-01-11 22:30 przez Kika444.

Gracjanna (offline)

12-01-2017 09:34:13

Bukowiec
Kika ha ha. Mnie też kuszą zakupy.
Podpowiadam od dziewczyn z innego forum. ( Ja np o tym nie wiedziałam) jest taka internetowa apteka" gemini " podobno jest wielka różnica w cenach jeśli chodzi o leki i kosmetyki dla mamy i dziecka ( chyba ogólnie jest taniej) nawet butelki są dużo tańsze.
Ja sama jeszcze nie odwiedziłam strony bo laptop w naprawie a w telefonie nie hce mi się denerwować.
Jeśli już o niej slyszalyscie to sofy za niepotrzebna reklamę.

[link widoczny po zalogowaniu]

Pinki91 (offline)

12-01-2017 11:37:31

Spokojnie spokojnie po to tu jestesmy, żeby się wymieniać takimi informacjami smiling smiley Ja nie słyszałam, ale to dlatego, że ja sie jeszcze tym wszystkim w ogole nie interesuje, aż dziwne nic mnie nie ciągnie, żeby poszukać ubranek czy jakis akcesoriów tongue sticking out smiley

My dzisiaj byliśmy u położnej, serduszko ślicznie bije smiling smiley Macica też jest prawidłowych rozmiarow i siega już prawie do pępka :O Z rana jak jestem głodna to mam na dole taki balonik śmieszny, aż się mąż zdziwił, bo na codzien nie widuje, gdyz rano wychodzi do pracy, a ja jeszcze sobie śpie. A w ciagu dnia jak już zjem to sie jakoś wyrównuje wszystko tongue sticking out smiley

Maluszek jak już wczesniej chyba pisałam musiał przytulić się gdzieś do kręgosłupa, bo każdy badajac mnie strasznie przyciska te swoje użadzenia żeby wyłapać, serduszko czy obraz na usg, dlatego też mogą boleć mnie plecy, a brzuszek rośnie baaaaardzo powoli, po prostu tyle co macica urosła, a że jest pewnie wielkości grejpfruta, to widać co widac .

Maluch chyba czuł, że ja się stresuje ostatnio dlatego nie kopał, bo po wizycie od razu zaczął być aktywny smiling smiley

A co do tego jak to wygląda w Danii u położnej to przyszłam, pani się zapytała jak się czuję, co robię na codzień, co mąz robi na codzien, zapytała czy mamy jakieś pytania, później zbadała przez brzuch wielkości położenie macicy, posłuchaliśmy serduszka, zaproponowała nam jakieś spotkania dla ciężarnych i partnerów, ale tam sie duzo rozmawia, wiec się nie wybieram, bo mąz rozumie wszystko a ja tylko połowe tongue sticking out smiley, pogadaliśmy o tej mojej wczesniejszej ciązy, pani powiedziała, że teraz już ryzyko jest bardzo malutkie, że coś sie stanie po 18 tygodniu i tak, uzupełniła papiery, wypisała kiedy mamy przyjśc jakoś 28,34,38,40,41 tygodniu, wtedy też bedzie jakies badanie moczu, dała nam kartke żebysmy umówili się po 30 tygodniu na zwiedzanie porodówki, wyjaśniła troche męzowi jak to w Danii wygląda, ja jej troche powiedziałam jak to wygląda w Polsce, dała nam numery w razie nagłego wypadku i w razie rozpoczecia porodu. Więc jestem juz oficjalnie w Danii ciężarówką pod pełną opieką smiling smiley Pani była bardzo miła i uśmiechnięta tongue sticking out smiley

Pinki91 (offline)

12-01-2017 11:55:33

Jaaaaa, ale się wzruszyłam właśnie. Staram się dzidziusiowi właczać muzyke jak tylko moge. Dzisiaj wczesnie wstałam i stwierdziłąm, że puszcze muzyke i pójde dospać, A ten mały zaczął kopać, to ja kołdre w dół i patrze na brzuch i było widać dwa razy jak kopnął zaraz nad spojeniem łonowym, ale mega !!! Chciałam nagrać dla męża, ale już jest spokój xD

bialamasajka (offline)

12-01-2017 12:39:45

Sosnowiec
Cześć Dziewczyny smiling smiley
Jestem w drugiej ciąży. Pierwszą całą przechodziłam z dziewczynami na ebobasie więc kto wie może i tym razem warto spróbować.

Mieszkam w Sosnowcu i mam 29 lat ( jeszcze bo do kwietnia ).

Buziaki

FOTOGRAFIA
DZIECIĘCA I NOWORODKOWA
Marcelina Bit

Kika444 (offline)

12-01-2017 14:51:31

Nowy Sącz
Pinki no to super, że jest wszystko dobrze. Fajnie też, że miałasc takie spotkanie, bo na pewno się uspokoiłas i tylko na dobre to maluszkowi wyjdzie i teraz będziesz widziała jak to tam u Ciebie wygląda :-) wiadomo zawsze blokada językowa daje jakas niepewnosc, dlatego podziwiam Cie, że i tak jesteś opanowana i sobie tak świetnie radzisz za granica :-)

Hejo Bialamasajka ;-) super, że jesteś z nami - im nas więcej tym raźniej. Który tydzień u Ciebie?? Znasz już płeć malucha??

Pinki91 (offline)

12-01-2017 15:21:09

Dziekuję, dziękuję co za dzień niesamowity XD Jeszcze w lotka wygraliśmy na polskie około 50zł xD Pierwszy raz, aż nie wiedzielismy o co chodzi grinning smiley

Ciężko jest tak za granicą, nie mam gdzie ćwiczyć języka, tyle tylko co sobie pójde do lekarza. Na szczęście zawsze wspiera mnie mąż i tłumaczy czego nie zrozumiem, załatwia to co ja się boję załatwić. Nie moge sobie wyobrazić tylko jak już bedzie dziecko, że mam je tutaj wychować, że nie bede rozumieć pierwszych wystepów w przedszkolu czy szkole, że nie pomoge za bardzo w lekcjach. Straszne, bede sie uczyła języka od podstaw wraz z dzieckiem tongue sticking out smiley

Pinki91 (offline)

12-01-2017 15:29:54

Witamy białamasajka smiling smiley

Gratulacje smiling smiley mamy nadzieję, że z nami zostaniesz, choc obecnie piszemy zaledwie we 3, nie wiem gdzie podziałą się reszta dziewczyn. W początkowym okresie ciązy dziewczyny przychodziły i znikały, inne znikały po dodaniu jednego postu. Przed świętami był przestój na forum i już po świetach nie wróciły, szkoda sad smiley

Jak byś chciała to co jakiś czas wrzucamy zdjecia swoich brzuszków tutaj, możesz się nam pochwalić, lubimy oglądać, zwłaszcza ja, bo mi Bozia nie dała tongue sticking out smiley

Gracjanna włąsnie dodała swój śliczny brzuszek smiling smiley))
Gracjanna czy Ty nie mówiłaś, że masz spore problemy z waga ?
Bo jak na moje oko to wyglądasz bardzo okej smiling smiley i brzuszek śliczny, ale dziewczyny na prawde widze, że wszystkie mamy małe brzuszki. Ja na instagramie ciagle śledze dziewczyny, któe maja ten tydzien co ja i one to mają porządne piłki w wiekszości, a tu przy Was to mój wydaje się być normalny xD

Gracjanna (offline)

12-01-2017 17:44:19

Bukowiec
Właśnie Pinki też Cię podziwiam i chyba właśnie tego co Ty najbardziej bym się bała. Ale myślę że do przedstawiien w szkole poduczysz się języka bo to wizyty z maluszkiem u lekarza to kontakt z innymi mama i na placu zabaw.
Cieszę się że na zdjęciu chociaż wyglądam ok grinning smiley

Dzisiaj nie wytrzymałam i kupiłam trzy ubranka na ciuchu smiling smiley później dodam zdjęcia

Witaj masajko smiling smiley

Kika444 (offline)

13-01-2017 09:57:30

Nowy Sącz
Gracjanna pokaż swoje łowy :-)

Mi kurier właśnie przyniósł paczkę z ubrankami, masakra jakie to wszystko cudne i malutkie :-) pokaże Wam fotki:

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6312, Posty: 1196810, Użytkownicy: 69184.
Ostatnio dołączył/a przesydka.

Statystyki tego forum
Wątki: 560, Posty: 106903.