Pierwsze objawy ciąży (?) thumbs up

Wysłane przez fioletowa 

fioletowa (offline)

02-09-2016 16:45:21

Cześć dziewczyny smiling smiley
Powiedzcie mi jakie miałyście najwcześniejsze objawy ciąży (jeszcze zanim zauważyłyście spóźniający się okres) i po ilu dniach od zapłodnienia (mniej więcej) pojawiły się u was te objawy?

Myśl o ciąży przyszła mi do głowy wczoraj, kiedy przez cały dzień byłam koszmarnie senna. Dziś jest to samo. Do tego bolesne piersi, zawroty głowy i silne zmęczenie. Do miesiączki mam jeszcze ponad tydzień, więc to pewnie wcale nie ciąża. Tak po prostu gdybam. Na ew. test jeszcze za wcześnie, dlatego pytam Was o Wasze najwcześniejsze objawy ciąży.
Mam już jedno dziecko i nie pamiętam takich dolegliwości (ale wtedy pracowałam po całych dniach i możliwe, że wcale ich nie zauważyłam).

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-09-02 16:53 przez fioletowa.

Mariola1989 (offline)

02-09-2016 18:21:01

Siedlce
my staraliśmy sie o dziecko i co kilka dni robiłam test ciążowy, ale bolały mnie piersi i byłam senna

Motylkowapanna (offline)

05-09-2016 17:46:48

Luboń
Moim objawem były właśnie bolące piersi - czego nie miałam nigdy przed żadnym okresem. A senność zauważyłam dopiero jak zrobiłam test winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Evva (offline)

19-09-2016 12:45:33

Wrocław
U mnie tak do 14 dni pojawił się straszny ból piersi, później jeszcze doszedł ból brzucha przypominający ten zapowiadający okressmiling smiley i tak też myślałam, a okazało się że to wszystko było zwiastunem ciążysmiling smiley

fioletowa (offline)

22-09-2016 08:41:26

Cześć dziewczyny, u mnie okazało się, że to na okres wszystko... nie skojarzyłam, bo przesunął mi się o tydzień do przodu. Choć bólu piersi przed okresem nigdy nie miałam a tym razem był dość silny.
Pozdrawiam i trzymam kciuki za starające się o dzidziusia smiling smiley

margerita090 (offline)

03-10-2016 13:12:14

Turka
My sie staraliśmy. Nie zauważyłam żadnych konkretnych objawów. Test zrobiłam chyba z dzień albo dwa przed przewidywanym terminem okresu, bo wiele słyszałam o krwawieniu na początku ciąży i nie chciałam się zastanawiać czy to okres normalny czy może nie. Jedna kreska normalna wyszła a druga ledwo widoczna. Sadziłam że to moje zwidy smiling smiley Ze widzę to co chce zobaczyć smiling smiley ale na drugi dzień zrobiłam kolejny i druga kreska ciemniejsza, potem jeszcze jeden i jeszcze ciemniejsza.

Ani zmęczenia u mnie nie było, ani mdłości, ani bólu piersi. To przyszło dopiero ze 2 tyg. po terminie okresu.

Proszę o polubienie moich przygotowań [ebobas.pl]

Silver90 (offline)

13-10-2016 00:10:24

Ludwin
Przede wszystkim to bolace piersi i senność. W pierwszym trymestrze w sumie pod koniec nie miałam apetytu i miałam wstręt do niektórych zapachów.

moniqu (offline)

13-10-2016 09:30:51

Wrocław
Wcześniej nie miałam żadnych objawów.
Ale w dzień, w który miałam dostać okres (poniedziałek) bardzo bolała mnie głowa, nie miałam apetytu i ogólnie jakoś "dziwnie" się czułam.
W środę w dalszym ciągu nie miałam okresu, więc zrobiłam test. Kreska pojawiła się po chwili, więc z mężem stwierdziliśmy, że nic z tego.
Mimo to w pracy zrobiłam drugi test rano, i znów pojawiła się druga kreska, tym razem szybciej grinning smiley.
Obecnie 14tc.
Do tej pory nie wymiotowałam, nudności już ustały, zmęczenie również przeszło, ale i tak niekiedy robię drzemkę po pracy smiling smiley.
Żadnych zachcianek, żadnych wstrętów.

Termin na 9.04.2017 smiling smiley

agnieszka_fratczak (offline)

25-10-2016 18:28:20

Witajcie, jestem tutaj Nowa. Mam już 21 miesięcznego synka .podejrzewam że jestem w ciąży bo z mężem się nie zabezpieczamy. Okres spóźnia mi się już 13 dni a dodam że od 6 miesięcy miałam cykl regularny. Od około 1.5 tygodnia boli mnie codziennie głowa a od tygodnia jestem bardziej zmęczona i senna (czasami zdarzy mi sie zasnac pod wieczor) ... 3 tygodnie temu mialam infekcje intymna, miałam kilka dni rozkojarzenia ale minęły. .. dzisiaj o 5 rano obudziły mnie nudności a w pracy około 11 wymiotowalam ( w pierwszej ciazy nie mialam zadnych nudnosci) dodam jeszcze ze teściowa mówi mi ze mam grypę zoladkowa ... Tak samo w pierwszej ciazy bolały mnie piersi a teraz nic mnie nie boli. Brzuch mnie boli czasami jak przed okresem ... i jeden dzien mialam w ustach posmak metaliczny niczym krew by mi sie gdzies lała ale nic nie bylo ... Bardzo proszę powiedzcie mi czy ja już panikuj czy ro są objawy ciazy. Jutro będę rano robić test ciazowy ale nie daje mi to spokoju i postanowiłam napisać.

moniqu (offline)

26-10-2016 08:47:46

Wrocław
Ekspertem nie jestem, ale już już dawno zrobiłabym test smiling smiley Taka już jestem.
Skoro dzisiaj miałaś robić, to daj znać czego się dowiedziałaś smiling smiley.

Pozdrawiam serdecznie smiling smiley.

Termin na 9.04.2017 smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1121743, Użytkownicy: 69432.
Ostatnio dołączył/a olinkaa_89.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105164.