Pusty pęcherzyk ciążowy

Wysłane przez Pinki91 

Pinki91 (offline)

23-07-2016 18:07:27

Witam
21 lipca byłam na pierwszym USG to był 7t2d. Doktor stwierdził jednak, że pęcherzyk jest pusty i zbiża się krwawienie. Wziął kase i i dal skierowanie na zabieg w swojej klinice. Na zabieg nie poszłam ponieważ liczę na to, że lekarz się myli. Czy to możliwe, żeby zarodek zniknąl, bez żadnego krwawienia, a wszystko dalej rozwijało się jakby ciąża była? Cały czas mam zmieniajace się i nasilające ciążowe dolegliwości. Nie zdziwiłabym się jakby hcg wzrastało, wiec nie wybieram sie na to badanie. We wtorek pójde do innego lekarza. Czy ktoś z Was tak miał, co zrobić, czego sie spodziewać. Wrzuce zdjęcie: [link widoczny po zalogowaniu] na dole jest szara plamka wygląda jakby coś tam jednak było. [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-23 18:09 przez Pinki91.

Mariola1989 (offline)

25-07-2016 10:38:30

Siedlce
Dla pewności idź do innego lekarza i zobacz jak jest. Lekarz moze chciał zarobić na zabiegu i odrazu cie na niego skierował. Moze to nie jest 7 tydzien tylko np 4 lub 5 i dlatego nic nie widac. U mnie z miesiączki wychodził 5-6 tydzien a na usg nic nie było i moja gin kazała mi przyjsc za dwa tyg na powtórne usg i jak poszłam to dopiero sie okazało ze to 7 tydzien
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4482, Posty: 1122152, Użytkownicy: 69465.
Ostatnio dołączył/a rozyczka95.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105234.