stres przed porodem

Wysłane przez KlaudiaaK 

KlaudiaaK (offline)

07-07-2016 14:28:40

Warszawa
Witam przyszłe mamy smiling smiley
Niedlugo dołączę do Waszego grona, ale bardzo boje sie porodu. Zdecyduje się na naturalny poród, czy możecie podzielić się swoimi odczuciami, jak to jest, czego się spodziewać. Moja mama i ciotki rodziły wieki temu, z przyjaciółek jestem pierwsza, nie wiem kogo wypytać.

Przepraszam, jeżeli nie podpięłam się gdzie trzeba.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-07-07 14:29 przez KlaudiaaK.

atropina (offline)

12-07-2016 11:29:13

Białystok / Oslo
Ja jestem w 30 tyg ciąży smiling smiley i załączył mi sie syndrom "Zrób co masz zrobić przed porodem " tongue sticking out smiley
więc właśnie maluje kącik dla malucha , ogarnęłam już komodę, ubranka , kosmetyki mają swoje miejsce bo wiadomo jak my kobiety tego nie zrobimy to nikt za nas nie zrobi grinning smiley a jak poproszę swojego faceta o to, to pewnie nic potem nie znajdę grinning smiley - zatem coś takiego jak stres przed porodem u mnie jeszcze nie istnieje winking smiley nie ucieknę z porodówki tongue sticking out smiley urodzić i tak muszę wiec nie biorę za bardzo do głowy smiling smiley moja położna mi kiedyś powiedziała " porodu to Ty sie nie bój, bój sie tego co bedzie potem " hehehe grinning smiley

Black (offline)

12-07-2016 11:47:50

Opole
Podpinam się pod banie się tego co po porodzie sasasa grinning smiley Sam poród jakkolwiek bolesny teraz w perspektywie pół roku został wyparty hormonami (pamiętam jak i co bolało ale to nieistotne smiling smiley ). Nie ma się czego bać, a mówi to ktoś rodzący jakieś 36 godzin ze skurczami krzyżowymi grinning smiley Także parcie samo i wydanie dziecka to małe miki, skurcze gorsze, ale w razie co bierz ZZO - mi dali bo byłam wyczerpana - nieocenione znieczulenie smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1122166, Użytkownicy: 69441.
Ostatnio dołączył/a werka13.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105189.