Obawy

Wysłane przez Pinki91 

Pinki91 (offline)

26-06-2016 09:19:14

Witam, właśnie dowiedziałam się, że jestem w ciążyturlanie po kanapie
Nie wiem czy moja lekarka przyjmie mnie na wizytę w ciągu najblizszego tygodnia, a mam dwa ważne pytania.

#1. W dniu ślubu będę w 6t4d ciąży. Mam już dawno kupioną suknie ślubną, z gorsetem, którą wiadomo, że wiąże się ciasno. Czy któraś z Was orientuje się czy to może zaszkodzić jakoś dzidziusiowi ?

#2. Mam niesamowity odrost, ale nie farbowałam włosów chcąc zrobić to dopiero przed ślubem. Czy farbowanie obecnie sprzedawanymi farbami bez amoniaku może zaszkodzić? Czy można farbować, ale nie można rozjaśniać? Chodzi dokładnie o Garnier Color Naturals 9.13 - Bardzo jasny beżowy blond

[link widoczny po zalogowaniu]

Mariola1989 (offline)

28-06-2016 00:18:49

Siedlce
Jeśli chodzi o farbowanie włosów to mozna to robic o ile ty dasz rade siedzieć w farbie i jej zapach nie bedzie tobie przeszkadzał. Ja farbowałam włosy. Dostałam nawet ulotkę od gin gdzie było napisane ze mozna farbować włosy.

Pinki91 (offline)

28-06-2016 09:08:33

Mariola1989 - Dziękuję bardzo za odpowiedz !

[link widoczny po zalogowaniu]

anna_manna (offline)

02-07-2016 15:04:06

Szczecin
z gorsetem bym uważała.
A włosy można farbować, zapobiegawczo powiedz o ciąży fryzjerce, moja mi dawała łagodniejsze specyfiki, bo szczególnie na początku mi wszystko śmierdziało, a większość (nawet tych przyjemnych zapachów) bardzo drażniła.

amelcia21 (offline)

06-11-2016 17:31:25

Też uważam, że farby i to dodatkowo takie bez amoniaku nie zaszkodzą Ci w żadnym wypadku. No ale fajnie, że się przejmujesz i starasz się zrobić wszystko, żeby nie zaszkodzić dziecku. To jest bardzo dobre i dobrze o tobie świadczy. Zaawsze warto sie upewnić czy nie robimy czegoś złego nieświadomie.

Pamiętamy bohaterów, ale to legendy nigdy nie umierają. Idź za głosem serca, a nie popełnisz błędu
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1122166, Użytkownicy: 69441.
Ostatnio dołączył/a werka13.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105189.