20 Tydzień Ciąży- wynik usg co do płci niewiadoma;(

Wysłane przez Asieeeeeeek 

Asieeeeeeek (offline)

25-05-2016 18:51:55

Krogulec
Pamiętam, że w swojej pierwszej ciąży już w 18 tyg.lekarka mi powiedziała, że to chłopiec i się sprawdziło..
Teraz jestem w 20 tyg. i ta sama lekarka wykonywała mi usg. ale co do płci nie była pewna i nie chciała powiedzieć.. czego się domyśla.. Powiedziała że na następnym usg mi powie..
Oczywiście dzidzia ma się zdrowo co mnie bardzo cieszy smiling smileysmiling smiley Ale tak się zastanawiam, czemu nie była pewna.. w głębi duszy chciałabym dziewczynke, bo mam już synka.. ale wszyscy mi wróżą z rodziny kolejnego chłopca..
Miałyście jakieś zachcianki typowe co do płci??

lovley (offline)

28-05-2016 21:44:56

Warszawa
Najwazniejsze zeby dzidzia byla zdrowa :-) choc ja osobiscie w glebi duszy myslalam ze to bedzie dziewczynka. Na usg w 13 tyg lekarz powiedzial ze na 80% bedzie chlopiec ale wszystko potwierdzimy na usg polowkowym. I czekam wiec do 13 czerwca.... :-) juz sie oswoilam z mysla o synku wiec teraz to by bylo zaskoczenie jakby jednak okazalo sie ae bedsie corcia :-)

Kattarynnka (offline)

04-06-2016 14:48:46

Warszawa
Myśmy za obydwoma razami byli przekonani, że będą dziewczynki, a mamy dwóch chłopców. W pierwszej ciąży nie mieliśmy preferencji, w drugiej trochę na dziewczynkę, żeby była równowaga w domu. Dowiadywaliśmy się jaka płeć właśnie na usg połówkowym, ale mam dwie koleżanki, które się dowiedziały później, bo maluchy nie chciały współpracować podczas usg.

atropina (offline)

08-06-2016 16:25:05

Białystok / Oslo
Ja pierwszy raz u płci usłyszałam w 14 tyg smiling smiley jak to lekarz powiedział
" Noo coś tam dynda " smiling smiley było że chłopiec smiling smiley
Później w 18 tyg już potwierdzone na amen i udokumentowane zdjęciem smiling smiley
Syn jak się patrzy ! grinning smiley
Zresztą co to za różnica smiling smiley aby zdrowe !! smiling smiley ciąża
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4509, Posty: 1121162, Użytkownicy: 69971.
Ostatnio dołączył/a bardziej.

Statystyki tego forum
Wątki: 448, Posty: 107274.