pierwsze obawy

Wysłane przez Jago94 

Jago94 (offline)

04-05-2016 19:02:20

Brzeg
Tak czytam wasze wiadomości dziewczyny i mam różne myśli, raz pozytywne, raz negatywne. Moja pierwsza ciążą, a strasznie się boje jak to będzie, nie mogę sobie tego wyobrazić i nie wiem czy się cieszyć, czy też płakać. Piszcie jaka była wasza reakcja przy pierwszej ciąży i jak sobie poradziłyście z tą sytuacją. Na razie rodzice jeszcze nic nie wiedzą, boje się im powiedzieć, martwię się ich reakcją, nie wiem jak to przeżyją.. sad smiley

Colaja (offline)

04-05-2016 23:55:39

Kraków
Zależy od wieku - ja każdą ciążę przepłakałam przez pierwszy tydzień jak się dowiadywałam - nie wiem czy ze szczęścia czy z emocji smiling smiley a mam 3 dzieci i 4 w drodze smiling smiley

Mariola1989 (offline)

09-05-2016 12:14:09

Siedlce
Jago94
Tak czytam wasze wiadomości dziewczyny i mam różne myśli, raz pozytywne, raz negatywne. Moja pierwsza ciążą, a strasznie się boje jak to będzie, nie mogę sobie tego wyobrazić i nie wiem czy się cieszyć, czy też płakać. Piszcie jaka była wasza reakcja przy pierwszej ciąży i jak sobie poradziłyście z tą sytuacją. Na razie rodzice jeszcze nic nie wiedzą, boje się im powiedzieć, martwię się ich reakcją, nie wiem jak to przeżyją.. sad smiley
To ile ty masz lat ze boisz sie reakcji rodzicow?

atropina (offline)

04-06-2016 22:29:16

Białystok / Oslo
A czym tu się martwić i smucić ? smiling smiley tu trzeba się cieszyć smiling smiley
Ciąża to coś pięknego smiling smiley jestem aktualnie w 25 tyg. i od samego początku jestem mega pozytywnie nastawiona smiling smiley pozytywne myślenie kochana winking smiley

Black (offline)

06-06-2016 11:58:24

Opole
Jago dasz radę, zawsze się daje smiling smiley,Ja byłam szczęśliwa okropnie bo chciałam maluszka, ale i obawy były, jak i czy sobie poradzę, a co jak... I tak dalej, to normalne smiling smiley Teraz młody to oczko w głowie, babcia go uwielbia, rodzinka, tata grinning smiley No po prostu mały cud. Po urodzeniu zmienia się nastawienie nie ma co panikować smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1121847, Użytkownicy: 69435.
Ostatnio dołączył/a Aniuska88.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105175.