Skrocona szyjka

Wysłane przez showdown 

showdown (offline)

30-04-2016 23:32:25

Warszawa
Hej,
Pisze z pewnym pytaniem. Nie wiem czy sie martwic czy jestem przeczulona czy jak. Mialam ostatnio syt ze bardzo bolal mnie brzuch i krzyz wiec polecialam do.gin ktory powiedzial ze to wiezadlo oble i nie ma nic wspolnego z poronieniem. Dzidzia jest ok. Przepisal mi tez globulkk na mala infekcje. Przyjelam juz 5 bez problemu a dzis mialam problem ze 'wsadzeniem' bo bardzo szybko.poczulam opor. Dzisiaj zjadlam troche wiecej tlustego jedzenia itp i nie wiem czy to ma zwiazek a juz sie obczytalam na temat skroconej szyjki macicy ze moze prowadzic do poronienia porodu przedwcsesnego etc i jestdm.mega.spanikowana bo.kazdy skurcz teraz zaklucie w brzuchi to sie boje... Wizyte mam w przyszly pn i nie wiem czy mam.jechac.na pogotowie? Bo teraz jeszcze dni wolne sa...
Pomocy ;(

Asieeeeeeek (offline)

25-05-2016 19:00:17

Krogulec
Moja kuzynka miała problem ze skróconą szyjką i urodziła miesiąc w 8 miesiącu ciąży.. lepiej takich rzeczy nie bagatelizować..

Silver90 (offline)

10-10-2016 23:01:15

Ludwin
ja mam problem ze skróconą szyjkąsad smiley jeszcze dwa tygodnie temu miałam 29mm a od piątku zeszłego 20mm... jutro wizyta u ginekologa i dowiem się czy szpital mnie czekasad smiley

MaMagda2 (offline)

05-07-2017 11:47:36

Czy jest tu może ktoś kto miał założony szew lub pessar w zwiazku z niewydolnością cieśniowo-szyjkową?

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4482, Posty: 1122152, Użytkownicy: 69465.
Ostatnio dołączył/a rozyczka95.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105234.