Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Anonimowy użytkownik (offline)

17-05-2016 16:05:25

Hej smiling smiley mnie cyce bola ajj znalazlam jakis luzny stanik i jest lepiej winking smiley
Noo na usg 3D pojdziemy napewno grinning smiley

Anula91 (offline)

17-05-2016 16:08:16

Pod Bibowcem
Aniia
Ja nigdy nie piłam za wiele kawy, czasami dla towarzystwa więc nie pije w ogóle, czytałam że lepiej nie pić ale coraz częściej spotykam się z brakiem zakazu od lekarzy

Ja bardzo lubię kawę jak i Parzona tak i rozpuszczalna, odkąd jestem w ciąży pije jedna słaba ale też nie codziennie, zdarzają się dni że w ogóle nie mam ochoty na kawę i to największy dowód że jestem w ciąży grinning smiley bo ja i kawa to zawsze była jedność ;D

17-05-2016 16:26:39

Ja tez rzucilam palenie od razu smiling smiley
Kawe pilam przed ciaza a teraz mnie nie ciagnie smiling smiley wole herbatke winking smiley

Anula91 (offline)

17-05-2016 16:57:21

Pod Bibowcem
Ja również więcej pije herbatki a nawet melise sobie pije smiling smiley doszły hormony i rzucenie palenia więc trzeba sobie jakoś radzić z nerwami smiling smiley

17-05-2016 17:16:01

Mi znajoma mowila aby nie pic zielonej herbaty bo zawiera jakis skladnik poronny :confused:

17-05-2016 17:17:46

Ja palilam duzo a teraz mnie odrzuca jak czuje fajki... Mam nadzieje ze po ciazy nie zglupieje i nie zaczne znow.

Anula91 (offline)

17-05-2016 17:29:08

Pod Bibowcem
Zielonej herbaty nie lubię.. Wolę zwykła winking smiley jutro idę do Gina i normalnie tak się denerwuje już.. Czy serduszko będzie biło itp jej winking smiley chciałabym już urodzić i żeby móc przytulić dzidzie i przestać się bać

17-05-2016 17:40:52

A który Ty tydzien??
Ja to nie wiem jak sie liczy te tyg dokladnie bo 13 maja doktorka mi powiedziala po usg 7 tydz i nie mowila tydz i dzien wiec nie wiem jak te dni sie liczy tzn. jak w tamtym tyg byl 13 to byl 7 tydz to w tym tyg jest 8 tak ?? A jak z tymi dniami.?? W 1 ciazy kazdy pytal i ja mowilam na miesiace a teraz wszedzie te tyg...

Tolusia1990 (offline)

17-05-2016 19:32:10

Ogrodniki
Witam, my po wizycie dziś smiling smiley termin na Trzech Króli smiling smiley dzidzia ma 0.82 cm smiling smiley ale niestety mamy intruza - guz na jajniku 2.80 cm... Będziemy go kontrolować, żeby nie rósł. Kolejna wizyta za 6 tygodni sad smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Anula91 (offline)

17-05-2016 19:48:47

Pod Bibowcem
Tolusia przede wszystkim gratulacje winking smileywinking smiley ale skoro Twoja fasolka taka malutka i masz dodatkowo intruza to dziwne że wizytę masz dopiero za 6 tygodni sad smiley ja też mam małego krwiaka w macicy.. Mój lekarz go obserwuje.. Póki co jest ok i oby tak zostało winking smiley

Nadia ja mam 8 tydzień, mój gin liczył od pierwszego dnia ostatniej miesiączki, i dodał chyba tydzień.. Z racji tego że wszyscy wiemy że pierwszego dnia miesiączki nie mogło dojść do zapłodnienia winking smiley ostatnio byłam u innej gin i u niej na monitorze wyszło dokładnie który tydzień i dzień więc to kwestia sprzętu też winking smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6312, Posty: 1196533, Użytkownicy: 69180.
Ostatnio dołączył/a kidai.

Statystyki tego forum
Wątki: 560, Posty: 106890.