Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

galka7 (offline)

11-01-2017 17:47:58

Łódź
Ewa2060 byłam, właśnie wróciliśmy. Choć złapały mnie zakwasy po 2 miesiącach przerwy od aktywności fizycznej i myślałam na początku, że nie dam rady, ale rozruszałam się i znowu godzinkę marszu zrobiłam.
Adusiunka ja na WR czekałam 2 dni, więc do weekendu powinnaś mieć wynik. P.S. To ja dołączam do Was, bo też mam podobny termin, możemy zacząć rodzić tego samego dnia smiling smiley
Co do pełni, jak wyszliśmy z siłowni, była gdzieś godzina 16:00 - od razu w oczy rzucił się ogromny Księżyc, bardzo nisko usytuowany pomiędzy drzewami - piękny widok smiling smiley
Oprócz przytulanek, poszliśmy jeszcze na ostre curry. Może to pomoże?

Aniia (offline)

11-01-2017 19:32:31

Adusiunka zrobiłaś badania? bo to wr coś kojarze że w określonych tygodniach się robi.

Ile macie km do szpitala? bo ja mam 40km do tego w którym chciałabym rodzić a właśnie zaczął sypać u nas mega śnieg..myślę, że w taką pogode pojade jednak do szpitala w moim mieście żeby nie ryzykować drogi...

U mnie oczywiście cisza, zaliczyłam dwa spacerki i poruszałam się w domu na piłce..mąż w pracy a ja włącze sobie jakiś film. Może polecicie coś fajnego?smiling smiley

Adusiunka (offline)

11-01-2017 19:48:42

Białystok
Hehe galka to co, rodzimy? Moze pełnia zadziała na Nas pozytywnie grinning smiley piszesz o potrawie curry. Ja z kolei wczoraj wieczorem doczytałam, ze świeży ananas ma jakies cudowne właściwości jeśli chodzi o przyspieszenie porodu. Dzisiaj poszłam i kupiłam takiego olbrzyma grinning smiley zamierzam całego zjeść na kolacje winking smiley
Aniia ja byłam od rana tak przerażona, ze nie mam wyników. Myślałam, że ze stresu zaraz urodzę smiling smiley postanowiłam przejrzeć WSZYSTKIE swoje wyniki badań. Okazalo sie, ze badanie WR było zrobione dużo wcześniej, tylko mi umknęło. Jednak HBS niestety nie doszukałam sie. Jutro jadę z rana na badanie. Orientujesz sie Jak długi jest okres oczekiwania na ten wynik?

[link widoczny po zalogowaniu]

galka7 (offline)

11-01-2017 20:18:24

Łódź
Czy Wasze maluszki też zrobiły się leniwe? Moja wczoraj jeszcze wieczorem fikała, aż mnie brzuch bolał, a dzisiaj praktycznie w ogóle jej nie czuję. A jeśli już to jakiś delikatny ruch.
Siedząc, skurcze mam co 5min, już utrzymywały się przez prawie godzinę, ale jak położyłam się, to ustąpiły, natomiast jak znowu usiadłam, to wróciły. O co chodzi? Też tak macie?

Aniia (offline)

11-01-2017 20:35:03

Adusiunka wyniki powinnas miec na nastepny dzien takze sie nie martw;-) bez tego tez Cie przyjma w razie w ;-)

Galka moj maluch tez juz sie mniej rusza. A xo do skurczy to jesli przy zmianie pozycji ustaja to znaczy ze sa to przepowiadajace.

Natalia i emes dajcie znac! Bo cos mi sie wydaje ze obie macie juz swoje skarby na swiecie :-)

Ewa2060 (offline)

11-01-2017 20:53:13

Katowice/UK
Galka ty to masz kondycję smiling smiley. Moja od wczoraj rusza sie bardziej niż zwykle, wczoraj wieczorem jak sie polozylam, to tak strasznie się ruszała, ze az sie poplakalam bo tak bolalo, a dzisiaj nie lepiej czadu daje, ale moje dzieci tak maja, w czasie porodu z pod ktg uciekają grinning smiley, wiec u mnie sie to nie sprawdza, ze przed porodem dzieci są mniej aktywne.
Jak masz skurcze co 5 min to może u ciebie tez się cos w wkrótce rozkreci, może pochodz po mieszkaniu, zobaczysz czy sie sytuacja rozwinie, wtedy mała bedzie lepiej na szyjkę główka naciskać i może poród się rozkreci.

Aniia ja nie pomoge w sprawie filmu, sama bym cos ciekawego obejrzała smiling smiley.

Adusiunka (offline)

11-01-2017 20:56:36

Białystok
Galka ja miałam tak w zeszłym tygodniu. Skurcze bardzo często, bolesne. Gdy kładłam sie na boku, mijały. Tego dnia odszedł mi czop. Od tamtej pory charakter tych skurczy nie powrócił, bynajmniej nie tak częste jak wtedy. Moze poprostu szyjka sie skraca?
Moj mały jeszcze próbuje brykać smiling smiley jak czasami uderzy rączką nie tam gdzie trzeba to aż słabo sie robi winking smiley
Aniia dziękuje. Mam nadzieje, ze bedzie tak jak mówisz. Ale wiesz jak to jest w polskich szpitalach. Zaraz jakaś wredna położna zacznie krzyczeć gdzie sa wyniki... Jeszcze zależy na kogo sie trafi. A wiem, ze bywa rożnie :/
Wolałabym oszczędzić sobie zbędnych komentarzy.

Natalia88 (offline)

12-01-2017 03:21:46

Biała
Dziewczynki Grzegorz jest już z nami. Urodził się dzisiaj 00:55. Ma 3.8 kg i 56 cm. Zdjęcie wstawię jak trochę się ogarnę.

Ewa2060 (offline)

12-01-2017 04:01:29

Katowice/UK
Natalia wielkie gratulacje!!!! hot smiley

A mnie bezsenność dopadła, od dwóch godzin spać nie mogę sad smiley.

Kasiulka85 (offline)

12-01-2017 05:20:35

Łańcut
Natalia gratuluję buziak od dziecka odpoczywaj teraz , a Grześ ma wagę i wzrost jak mój synek gdy się urodził winking smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6296, Posty: 1197898, Użytkownicy: 69143.
Ostatnio dołączył/a karusia_91.

Statystyki tego forum
Wątki: 556, Posty: 106710.