Mamusie STYCZEŃ 2017 smiling smiley

Wysłane przez Tolusia1990 

Misia86 (offline)

14-05-2016 09:45:05

Lusina
Ja w pierwszej ciąży smarowalam się od 4miesiąca kremem ElANCYL przeciw rozstępom..i ani jednego rozstępa nie mam..teraz też go napewno będę używać.jestem chudzielcem więc strasznie się bałam że będę mieć, tym bardziej że moja mama,siostry miały.przytylam tylko 12kg może dlatego też ich nie mialam..a to dlatego że byłam w ciągłym ruchu.teraz siedzę w domu na wychowawczym więc czuję że więcej przytyje.winking smiley))znow sie beda smiac ze wygladam jak M&M hehe

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-05-14 09:49 przez Misia86.

Anonimowy użytkownik (offline)

14-05-2016 11:13:28

Ja w 1 ciazy nie smarowalam wcale.. I mam na brzuchu troche i udach.. Teraz chce sie zabezpieczyc winking smiley

Aniia (offline)

15-05-2016 10:11:46

Też macie takie uczucie np. przy kichaniu albo jak źle wstane, żę zaboli mnie troche jakby w pachiwnie? Tak jakby mi się coś naciągnęło...

15-05-2016 11:30:16

Też tak mam czasami ja staram sie pomalu wstawac winking smiley z kichaniem niestety nic sie nie zrobi tongue sticking out smiley
Zjadlam na sniadanie talerz kopytek i nadal glodna jestem tongue sticking out smiley w miedzy czasie jablko pochlaniam bo na 13 obiad u tesciowej grinning smiley

Misia86 (offline)

15-05-2016 14:45:28

Lusina
Dziewczyny czy orientujecie się jak jest z zajsciem w ciaze na urlopie wychowawczym?konczy mi sie pod koniec października urlop.a termin porodu wychodzi na początek stycznia.umowę mam na czas nieokreślony.czy z dniem przyjscia do pracy mogę przynieść L4?

15-05-2016 19:03:22

Misia wydaje mi.sie ze mozna tak zrobic z tym L4 ale.nie jestem pewna..
A czy to prawda ze jezeli prowadzenie ciazy nie bedzie wpisane do karty ciazy od 10 tyg to nie nalezy mi sie becikowe cos w tym stylu slyszalam.. ??

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Misia86 (offline)

15-05-2016 22:31:08

Lusina
Tak to prawda.ja pamiętam jak załatwialam becikowe to musiałam mieć zaświadczenie od lekarza ze byłam pod opieką lekarska nie puzniej niż od 10tyg.ciazy.tzn.urzad karty ciazy nie sprawdzają,tylko musisz mieć zaświadczenie od lekarza.który wypisze Ci lub mężowi po porodzie.ja musiałam iść z kartą do lekarza i wypisywala mi położna ,a lekarz tylko podpisał.

Aniia (offline)

16-05-2016 09:09:16

Misia sama jestem ciekawa czy można tak jak piszesz, bo też chciałabym jedno po drugim urodzić ;-) daj znać jak się czegoś dowiesz smiling smiley

16-05-2016 11:25:38

Aha czyli jak bylam u doktorki np ostatnio i wpisywala mi w moja karte 7 tydz ale karty ciazy mi jeszcze nie zakladala to bez problemu potem powinna wystawic zasw. winking smiley

Misia86 (offline)

16-05-2016 11:51:17

Lusina
Tak powinna bez problemu wystawić zaswiadczeniesmiling smiley moja znajoma poszła do lekarza po 10tyg.ciazy i miała problem bo żaden lekarz niechcial wypisać zaświadczenia..i przepadły jej pieniądze.
Ja nie mogę sie doczekać następnej wizyty 25maja mam.bedzie to 7tydzien.i mam nadzieje ze uslysze serduszko.ze jest wszystko ok.zrobimy prezent mojej mamie i teściowej na dzień mamy..ze znów babciami zostaną,winking smiley
Dziewczyny bedziecie robić w 12t.c usg 3D.?ja robiłam w pierwszej ciąży i teraz też..żeby mieć pewność że dzidziuś rozwija się prawidłowo; )

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6044, Posty: 1187901, Użytkownicy: 68204.
Ostatnio dołączył/a ada2017.

Statystyki tego forum
Wątki: 570, Posty: 103775.