Czy imię Matylda skrzywdzi dziecko?

Wysłane przez cytrynka728 

cytrynka728 (offline)

21-04-2016 11:04:24

Rogalów
Witajcie Drodzy Rodzice,

W sierpniu na świat przyjdzie nasze pierwsze dziecko - córka. Podoba nam się imię Matylda ale właściwie tylko nam się podoba bo od rodziny słyszymy tylko ''dziecko będzie się wstydzić tego imienia'' ''że zrobimy jej krzywdę na całe życie'' ''że jak będzie otyła a tu jeszcze takie imię'' a ''i krowa Matylda jest'' ehh jak człowiek się tak na słucha to już wątpi w swoja decyzje.

Jakie jest wasze zdanie na temat tego imienia? Znacie jakieś Matyldy?

P.s Myślę ewentualnie o imieniu LIwia

Anguz (offline)

21-04-2016 12:56:36

Gdansk
A co ma imie Matylda do otylosci? tongue sticking out smiley Gruba moze byc tez Ania Frania Genowefa ,wiec nie widze zwiazku . Imie jak imie, nie nazwalabym tak corki ale nie uwazam tez,zeby bylo krzywdzace. Krzywdzace imie to ma moj szef - Edwin , tego to rodzice nie kochali the finger smiley

olaola6701 (offline)

21-04-2016 14:39:42

Bobrek
Mi się bardzo podoba to imię, od czasu filmu Matylda chciałam nazwać tak córkę;P ale meżowi się nie podoba, tez mowi, ze mu sie to z grubą babą kojarzy, a to bzdura wg mnie.
Znałam jedną małą Matyldę i ślicznie jej pasowało to imię.
Inna sprawa, że zastanówcie się jak będziecie na nią wołać, bo Matylda jest dość długie.
Nie przejmujcie się zdaniem rodziny, jesli Wy się zgadzacie ze sobą to najwazniejsze!

hania443 (offline)

04-05-2016 19:21:39

Jak Wam się podoba, to dlaczego nie. W końcu jest to normalne imię, a nie jakieś cudo pokroju Genowefy grinning smiley

Colaja (offline)

04-05-2016 23:54:16

Kraków
Mój obecnie 13-letni syn miał być Matyldą smiling smiley Cudne imię i skradła mi go siostra dla swojej obecnie 6-ciolatki a mi dane były same potomki płci męskiej smiling smiley

Evva (offline)

31-05-2016 14:28:39

Wrocław
Moja chrześnica ma tak na imięsmiling smiley faktycznie początkowo wszyscy swoje musieli powiedzieć, ale z czasem już na nikim to imię nie robi wrażenia i nawet pasuje do Niejsmiling smiley przynajmniej jest jedyna w szkoletongue sticking out smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Kattarynnka (offline)

04-06-2016 14:39:36

Warszawa
Nie skrzywdzi, to bardzo ładne imię a nie żadna wydumana Izaura winking smiley Ale może jestem stronnicza, bo tak zamierzałam nazwać najpierw pierwsze a potem drugie dziecko, a tymczasem trafili się chłopcy.

atropina (offline)

04-06-2016 22:21:20

Białystok / Oslo
Bardzo ładne imię , nie wiem w czym problem smiling smiley

Beateczka (offline)

17-07-2016 15:26:30

Raczej takie imię jest akceptowalne. Jeżeli się wam podoba to czemu nie?

Mariola1989 (offline)

02-08-2016 19:43:04

Siedlce
Przejrzałam te imiona nie wiem kto je wybierał jako najładniejsze, Franciszek, Jan,Adam,Mikołaj to imiona które wogole mi sie nie podobaja i w życie nie nazwałabym tak dziecka. Filip, Jakub to bardzo popularne imiona ale tez ładne
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4506, Posty: 1120626, Użytkownicy: 69956.
Ostatnio dołączył/a madzia358.

Statystyki tego forum
Wątki: 447, Posty: 107161.