co z tą szyjką, wie ktoś?

Wysłane przez sylwiadh 

sylwiadh (offline)

06-04-2016 21:47:13

Szczytno
Dziewczyny jestem w 10 tych ciąży (to trzecia ciąża, pierwsza była bezproblemowa, drugą bardzo wcześnie straciłam -samoistne poronienie) i teraz 3.
Mam obawy co do szyjki macicy. Wcześniej była pionowo, prosto w dół, twarda, a od kilku dni jest poziomo (co mnie bardzo dziwi) i rozpulchniona tak samo jak macica z resztą...
Czy takie zmiany na tym etapie ciąży są normalne czy zasuwac do lekarza? Nie chce nie potrzebnie siać paniki ale w związku z poprzednim poronieniem wolę być czujna.
pozdrawim

kokosek (offline)

07-04-2016 07:46:26

Prabuty
Generalnie szyjka może się zmieniać w ciąży, ale jeśli masz jakieś obawy pędź do lekarza, to normalne że się martwisz, aczkolwiek mi ostatnio powiedział, że mam nic nie grzebać tam.

Mi teraz moją jest ciężko wyczuć ona jakby jest odwrócona w stronę kręgosłupa. ( mam tyłozgięcie macicy) Ale w poniedziałek lekarz mnie badał i powiedział że wszystko jest dobrze, jest wysoko, zamknięta i macica jest odpowiednich rozmiarów na na 11tc.

likasia (offline)

07-04-2016 15:33:40

Kolonia Zygmunt
Idź do lekarza.. ale też jestem zdania, że masz sobie tam nie grzebać. Więcej krzywdy sobie narobisz - przecież mozesz dostyac zakażenia!
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4481, Posty: 1122555, Użytkownicy: 69451.
Ostatnio dołączył/a DaliaA.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105200.