nuda, jakie zajęcia, hobby?

Wysłane przez paulinazzz 

paulinazzz (offline)

16-02-2016 16:33:56

Nowy Felicjanów
hej dziewczyny

Jak u Was wygląda dzień, co doskwiera Wam nuda, co robicie? Macie swojej ulubione zajęcia, może polecicie mi coś?

nattie (offline)

17-02-2016 09:17:28

Stary Chorzów
ostatnio dużo czasu spędzam w domu, dlatego postanowiłam w ciaży nadrobić wszystkie zaległości w książkach, filmach i serialach. Poza tym siedzę w necie grinning smiley no a jak wraca z pracy mój mąż to czasem gramy w planszówki, oboje uwielbiamy smiling smiley

multiwita (offline)

17-02-2016 20:35:42

Chabie
Hej, nom nuda czasami doskwiera, zwłaszcza na początku. Trzeba sobie zorganizować czas bez pracy. Ja układałam, przekładałam w szafach, książki, telewizja, potem zaczęłam robić na drutach z kolekcją De Agostini, możesz zobaczyć, jeśli lubisz takie zajęcia.

L3ida (offline)

18-02-2016 12:14:18

Opole
ja w końcu się wysypiam, szkoda, ze nie można za zapas. A poza tym robię to na co nigdy nie maiłam czasu - porządki, gotowanie, myślę, że może nauczę się nawet szyć w czasie ciąży.

kanialek89 (offline)

02-03-2016 10:09:18

Lublin
Ja się zajęłam robieniem albumu, wybieram zdjęcia, drukuję, wyklejam w wolnej chwili coś jak project life, ale nie do końca. Teraz chwila jeszcze wolna, bo maluch w brzuchu smiling smiley

robertab (offline)

17-03-2016 13:51:12

Łódź
Ja pracowałam jak najdłużej mogłam - więc nie miałam zbyt wiele czasu na nudę.

kasiaikamil (offline)

29-03-2016 16:35:22

Łódź
Na początku,nie miałam najmniejszego problemu co zrobić z wolnym czasem....
spałam,w każdej wolnej chwili!!
Teraz senność minęła i trzeba się przyzwyczaić do dużej ilości wolnego czasu,ponieważ zawodowo pracować nie mogę...
książka,super pomysł,ale jakoś teraz ...zaczęta saga leży!!!(obecnie Camilla Lackberg)
W pierwszej ciąży nałogowo kręciły mnie puzzle..
A w drugiej zaczęłam rysować ,szkicować robić portrety i akty..nie mając o tym zielonego pojęcia!!!Już dawno tego nie robiłam,więc chyba się za rysunek wezmę,chociaż do momentu jak dzieciaki ze szkoły nie wrócą!!!

marynarka (offline)

30-03-2016 16:28:38

Tarnów
niby jak się ma tyle czasu to każdy myśli, że człowiek odpocznie. czasem od tak dużej ilości to normalnie nie wiadomo co zrobić, żeby ten czas zabić

julia_mroczek (offline)

14-04-2016 07:34:59

Warszawa
Ja lubię zagrać sobie raz na jakiś czas w jakąś grę przez internet W sieci jest bardzo wiele gier. Preferuję te, w których na przeciwko siedzi drugi człowiek. Odczuwam o wiele większą adrenalinkę podczas gry. Satysfakcja z wygranej również jest większa.

Nieźle gra mi się w tym kasynie online
[link widoczny po zalogowaniu]

Pierwszy raz pokazał mi stronę mąż. Od tamtej pory dość często tam gram.

zabunia (offline)

15-04-2016 15:52:42

Sosnówka
kasiaikamil
Na początku,nie miałam najmniejszego problemu co zrobić z wolnym czasem....
spałam,w każdej wolnej chwili!!
Teraz senność minęła i trzeba się przyzwyczaić do dużej ilości wolnego czasu,ponieważ zawodowo pracować nie mogę...
książka,super pomysł,ale jakoś teraz ...zaczęta saga leży!!!(obecnie Camilla Lackberg)
W pierwszej ciąży nałogowo kręciły mnie puzzle..
A w drugiej zaczęłam rysować ,szkicować robić portrety i akty..nie mając o tym zielonego pojęcia!!!Już dawno tego nie robiłam,więc chyba się za rysunek wezmę,chociaż do momentu jak dzieciaki ze szkoły nie wrócą!!!

Szkicowac? jjeju piekna sprawa! Zawsze chcialam miec talent do rysowania, no ale nieestety.. Zacznij, zacznij smiling smiley mozesz sobie zawsze jakies ksiazki kupic, aby sie dowiedziec wiecej o szkicowaniu.. albo na internecie poczytac smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6111, Posty: 1190122, Użytkownicy: 68793.
Ostatnio dołączył/a adam_szulierz.

Statystyki tego forum
Wątki: 581, Posty: 104862.