badania ciążowe

Wysłane przez Mia34 

Mia34 (offline)

25-01-2016 13:47:20

Zielnowo
Witam i mam pytanie. Dziewczyny czy badania na hiv, żółtaczkę i toksoplazmozę w ciąży są nierefundowane? Mój lekarz mówi że tak, ale koleżanka w innej przychodnia mając skierowanie nie płaciła ani grosza. Jak to jest??? Ma któraś z Was dziewczyny wiedzę na ten temat?

Black (offline)

25-01-2016 13:59:56

Opole
Przy skierowaniu z poradni publicznej jak najbardziej refundowane.

[link widoczny po zalogowaniu]

Petunia (offline)

25-01-2016 14:39:26

Rybnik
Ja za wszystkie badania płacę, ale to pewnie dlatego, że do gina chodzę prywatnie.

asias89 (offline)

25-01-2016 16:26:48

Łazdoje
Jezeli masz lekarza z NFZ to badania masz rowniez za darmo, oczywiscie poza dodatkowymi typu cytomegalia. Jesli ciaze prowadzi lekarz prywatny to za wszystkie badania placisz. Jezeli do ginekologa chodzisz prywatnie a chcesz chociaz czesc badan refundowanych to polecam udac sie do lekarza rodzinnego po skierowanie. Ja tak robie i przynajmniej niektore badania mam za darmo

nattie (offline)

17-02-2016 09:27:51

Stary Chorzów
jak chodzisz prywatnie to niestety nie dostaniesz skierowania refundowanego. Tak jak koleżanka wyżej napisała, może spróbować poprosić o nie lekarza rodzinnego w zwykłej przychodni.

elske (offline)

22-02-2016 00:04:26

Stavanger
Witam Was bardzo serdecznie smiling smiley
W sobotę zobaczyłam swoje upragnione dwie kreseczki na teście ciążowym.
We wtorek lecę do Polski by zrobić wszystkie badania i potwierdzić ciąże.
Pierwszego dnia chciałam wykonać większość badań,które lekarze mogą mi zalecić....by z wynikami udać się już na pierwsze wizyty.
Zatem moje pytanie brzmi:
Jakie badania powinnam wykonać?
Pozdrawiam.

Black (offline)

22-02-2016 11:05:05

Opole
Elske śledzę was na starających się grinning smiley
Na pierwszej wizycie dostaniesz skierowanie na takie badania jak: toksoplazmoza, hiv, morfologia, mocz, jeśli nie robiłaś dawno - cytologie też się powinno zrobić. Po czasie pewnie krzywą cukrzycową.

No i od siebie - gratuluje smiling smiley

elske (offline)

22-02-2016 13:09:48

Stavanger
Dziękuję bardzo! smiling smiley

monique203 (offline)

28-02-2016 20:45:58

nie zgadzam sie z tym ze jak chodzi sie prywatnie do gin badania tez ma sie platne,ja mam wszystkie za darmo,poniewaz moja gin ma podpisana umowe z Diagnostyka takze da sie?da!place tylko za wizyte i w sumie tez nie jakac wygurowana cene pozdrawiam

margerita090 (offline)

18-10-2016 10:45:39

Turka
czarnulka a masz wskazania do takich badań? Ja sama nie miałam i nie robiłam, ale słyszałam ze kobiety po 30 albo 35 roku maja na standardzie z NFZ, noże cie tez skierować lekarz prowadzący jeśli przezierność karkowa (nie wiem czy dobrze napisałam) nie jest w normie. To się mierzy na USG około 12-13 tyg. Ja z LBN jestem, to wiem że stad dziewczyna do Poznania jeździła na badania prenatalne, ale nie wiem czemu. Porozmawiaj z lekarzem prowadzącym.

Proszę o polubienie moich przygotowań [ebobas.pl]
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4485, Posty: 1122436, Użytkownicy: 69467.
Ostatnio dołączył/a Zec09.

Statystyki tego forum
Wątki: 429, Posty: 105263.