czy wszystko w porządku

Wysłane przez Agnieszka1 

Agnieszka1 (offline)

09-01-2016 14:01:17

Gościejewo
Z moich wyliczeń wynika, że jestem na przełomie 7 i 8 tygodnia ciąży, ale prócz tego, że nie mam miesiączki i test mi wyszedł pozytywnie, to brak u mnie objawów. Co prawda, powiększyły mi się trochę piersi, ale są miękkie. Nie mam żadnych problemów żołądkowych, tzn. nie mam ani mdłości, ani wymiotów. W 6 tygodniu byłam więcej zmęczona niż teraz. raczej mam przypływ energii. do toalety chodzę tak normalnie. I nie wiem co mam myśleć. Pierwszą wizytę mam za 4 dni i trochę się niepokoję, tego co mogę usłyszeć, czy wszystko jest w porządku? Czy to normalne, że nie mam objawów ciąży. Na wszystkich forach jak czytam, to na tym etapie ciąży są różne objawy. U mnie nic. Czy ktoś miał podobnie?

ameluchaklucha (offline)

09-01-2016 20:46:41

Kostrzyn
Ja też nie miałam żadnych objawów w 5 tygodniu leżałam plackiem w 40 stopniach na plaży.Mr. Green

[link widoczny po zalogowaniu]

Agnieszka1 (offline)

11-01-2016 11:02:38

Gościejewo
Dzięki za odpowiedź. Wczoraj na spotkaniu rodzinnym, gdy rozmawiałam z osobą jak jej synowa źle znosiła początki ciąży, i jeszcze innych opinie, że nie ma kobiety, żeby nie miała na początku nudności, to wróciłam do domu z jeszcze większym strachem. (Dodam, że moi rozmówcy nic jeszcze nie wiedzieli).Ale po Twoim wpisie pomału odzyskuje nadzieję, że będzie wszystko w porządku, tym bardziej, że dziś mam lekkie mdłości.

ameluchaklucha (offline)

14-01-2016 00:12:51

Kostrzyn
Ja nie miałam żadnych mdłości przez całą ciążę a poród mam za 1,5 miesiąca. Najgorszym okresem ciąży jaki mam jest teraz ten III trymestr. Mam okropne zgagi i po nich wymioty, bezsenność , szybko się mecze i oddychać nie mogę. Także mam nadzieję, że wszystko przed Tobą.

Black (offline)

14-01-2016 08:40:14

Opole
Korzystaj z braku dolegliwości póki możesz bo jak i jeśli się coś zacznie to wtedy będziesz narzekać grinning smiley Ja do 5 miesiaca miałam mdłości i wymioty a znajoma w terminie podobnym nic smiling smiley Ciesz się ciążą bo jak wyniki są ok to w porządku.

Petunia (offline)

16-01-2016 09:04:20

Rybnik
To, że się dobrze czujesz wcale nie oznacza, że coś jest nie tak! Nie można martwić się na zapas, a cieszyc, że możesz normalnie funkcjonować, bo nie wiesz jak będzie później. Jesteś już po wizycie - daj znac co powiedział lekarz.

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4526, Posty: 1121393, Użytkownicy: 69956.
Ostatnio dołączył/a Sylwia2602.

Statystyki tego forum
Wątki: 452, Posty: 107249.