Nerwica lękowa w ciąży

Wysłane przez ilusia86 

ilusia86 (offline)

17-12-2015 17:25:03

Gorzów Wielkopolski
Witam Was serdecznie, dowiedziałam się właśnie, że jestem w drugim mc ciąży.
Jeszcze w te wakacje rozpoznano u mnie nerwicę lękowa. Miałam okropne napady lęku, właściwie moje życie zmieniło się diametralnie. Jednak po terapii oraz terapii lekowej 3 mc moje zdrowie się ustabilizowalo. Obawiam się bardzo okresu ciąży, kolatan serca na które nie mogę już brać lekarstw. Czy jest tu jeszcze jakaś przyszła mama o takich dolegliwościach?

Olivk_a86 (offline)

21-12-2015 09:14:24

Weklice
spotkałam się kiedyś z takimi zaburzeniami w trakcie ciąży. Powinnaś unikac jakichkolwiek sytuacji wywołujące u ciebie silne reakcje emocjenalne (pozytywne i negatywne) dodatkowo staraj się nie zostawać sama i lecz sie naturalnie. Np herbata melisowa na uspokojenie, albo inne ziółka. Przejdź się do sklepu zielarskiego i może tam Ci doradzą. Koneicznie powiedz im że jesteś w ciąży, bo nie wszystkie zioła są wskazene w tym stanie.dziecko na huśtawce

ilusia86 (offline)

21-12-2015 19:38:14

Gorzów Wielkopolski
Olivk_a dzięki za odpowiedź. Cenną uwagą jest ze powinnam unikać nie tylko dla mnie reakcji negatywnych ale tez pozytywnych. Zauważyłam ze kiedy bardzo się cieszę to też mój organizm reaguje nie wiedzieć czemu źle. Najbardziej dokucza mi silny przyspieszony puls. Dziękuję za pomysł ze sklepem. Skorzystam smiling smiley

Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4479, Posty: 1121743, Użytkownicy: 69432.
Ostatnio dołączył/a olinkaa_89.

Statystyki tego forum
Wątki: 428, Posty: 105164.