ciaza i samopoczucie

Wysłane przez 1912214leyla 

1912214leyla (offline)

11-11-2015 18:21:44

Darowne
czesc wszystkim ciezarnym . jestem w 6-stym mies ciazy . a to moja 6-sta ciaza . jakie macie objaqy i samopoczucie ? dodam ze termin mam tez na marca 03. pozdrociąża

Karona (offline)

18-11-2015 11:24:42

Warszawa
1912214leyla
czesc wszystkim ciezarnym . jestem w 6-stym mies ciazy . a to moja 6-sta ciaza . jakie macie objaqy i samopoczucie ? dodam ze termin mam tez na marca 03. pozdrociąża

6 ciąża?! Gratuluję Kobietko wytrwałości i cierpliwości! Wobrażam sobie jaki Wasz dom musi być wesoły i pełny ciepła! Ja dopiero w pierwszej ciąży i dla mnie to wszystko jest objawem, ale tak na prawdę poza tym, że odrzuca mnie od pizzy (?!!!) to nic mi się nie dzieje szczególnie grinning smiley

L3ida (offline)

07-03-2016 09:51:47

Opole
ja jestem dopiero na początku drogi, ale oprócz porannego śpiewania do muszli nie mam na co narzekać (9 tc.) grinning smiley Kilka razy w tygodniu uprawiam jogę, co mnie bardzo relaksuje, do tego spacery, dieta bardziej warzywna, chyba nigdy nie byłam w tak dobrej formie winking smiley ale z tymi mdłościami to mogłoby sie skończyc jak najszybciej..

kokosek (offline)

07-03-2016 10:11:33

Prabuty
Hej ! Ja jestem (suwaczek mów 6 i 2 dzień ) czyli 7 TCsmiling smiley Czuje sie dobrze, mogłabym tonami jeść słodkie na śniadanie banan + sok pomarańczowy, oprócz tkliwości piersi, senności na razie brak innych dolegliwości smiling smiley

zabunia (offline)

07-03-2016 14:16:10

Sosnówka
L3ida
ja jestem dopiero na początku drogi, ale oprócz porannego śpiewania do muszli nie mam na co narzekać (9 tc.) grinning smiley Kilka razy w tygodniu uprawiam jogę, co mnie bardzo relaksuje, do tego spacery, dieta bardziej warzywna, chyba nigdy nie byłam w tak dobrej formie winking smiley ale z tymi mdłościami to mogłoby sie skończyc jak najszybciej..

Chyba nie ma kobiety, która nie zna tego bólu grinning smiley próbowałas jakoś niwelowac mdłości? Mnie pomagały opaski akupresurowe i do tego swieza woda i tymczasowe wykluczenie tlustszych rzeczy w diety. Najwazniejsza jest konsekwencja w działaniu, wiempo sobie tongue sticking out smiley

L3ida (offline)

08-03-2016 09:26:37

Opole
Diety przestrzegam, tłustych rzeczy nie jadam. Małż mi robi codziennie robi zakupy świeżych owoców i warzyw. W jaki sposób działają te opaski? Pierwsze słysze o nich.

nattie (offline)

24-03-2016 13:59:55

Stary Chorzów
no ja też miałam mdlosci straszne... ale na szczescie juz minely
teraz tylko czesto chodze siku
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 4485, Posty: 1122436, Użytkownicy: 69467.
Ostatnio dołączył/a Zec09.

Statystyki tego forum
Wątki: 429, Posty: 105263.